• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Email Drukuj PDF
  ZAJĘCIA DODATKOWE w r.szk.2017/2018 – I PÓŁROCZE    
Lp RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL GODZINA
  PONIEDZIAŁEK    
1. KOŁO BILOGICZNE DLA KL.2B A.ŚWIĄTEK 14.30-15.15
2. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI KL.2C I 2D A.MICHALAK 14.30-15.20
3. ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU I KONKURSÓW R.MIELCARZ 15.20-16.00
4. KÓŁKO POLONISTYCZNE G.DIAK 15.20-16.15
5. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z FIZYKI G.BUCZKOWSKI 15.35-16.25
6. DORADZTWO ZAWODOWE E.TROĆ 14.00-15.00
       
Lp RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL GODZINA
  WTOREK    
1. PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU Z WOS.KONSULTACJE Z HISTORII I WOS D.GLISZCZYŃSKA-KRĄŻKO 14.30-15.20
2. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J.POLSKIEGO - KL.2A,C,D J.KOSIŃSKA 14.30-15.25
3. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z J.POLSKIEGO - KL.3 M.SAROSIEK 14.30-15.25
4. PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU BIOLOGICZNEGO. KOŁO BIOLOGICZNE J.JAUMIEŃ 14.30-15.30
5. ZHP J.RADZIWON 15.20-16.05
6. ZAJĘCIA SPORTOWE J.MARZEC M.STĘPIEŃ 14.30-15.15
       
Lp RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL GODZINA
  ŚRODA    
1. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU KL.3A, 3E G.DIAK 14.25-15.10
2. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW KL.3B M.SAROSIEK 14.25-15.10
3. KOŁO MATEMATYCZNE KL.2E K.POKOMEDA 14.30-15.15
4. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU KL.3C J.KOSIŃSKA 14.30-15.15
5. PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU M.ROSZAK 14.30-15.15
6. KOŁO BIOLOGICZNE M.WŁODARCZYK 14.30-15.15
7. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI KL.2A A.MICHALAK 14.30-15.20
8. KOŁO BIOLOGICZNE J.JAUMIEŃ 14.30-15.30
9. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU KL.3E K.POKOMEDA 14.35-15.20
10. PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU Z CHEMII M.ZANIJAT 15.20-16.00
       
Lp RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL GODZINA
  CZWARTEK    
1. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE - KL.2 R.MIELCARZ 14.30-15.15
2. ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU - KL.3A, 3C A.ZAPOR 14.30-15.15
3. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU T.PAWŁOWSKA 14.30-15.15
4. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU M.ROSZAK 14.30-15.15
5. PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW - J.ANGIELSKI M.OLSZEWSKI 14.30-15.15
6. ZAJĘCIA WOKALNE S.GUZEWSKI 14.30-15.15
7. KOŁO BIOLOGICZNE M.WŁODARCZYK 14.30-15.15
8. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU D.GLISZCYŃSKA-KRĄŻKO 14.30-15.15
9. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE - KL.2 i 3 A.ZAPOR 15.20-16.05
10. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I DO EGZAMINU - KL.3C B.PLUTO-PRONDZIŃSKA 15.20-16.20
       
Lp RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL GODZINA
  PIĄTEK    
1. ZAJĘCIA DODATKOWE - WG.POTRZEB UCZNIÓW T.PAWŁOWSKA 13.30 - 14.15
2. KOŁO CHEMICZNE KL.2 M.ZANIJAT 13.30-14.15
3. ZAJĘCIA WOKALNE S.GUZEWSKI 13.30-14.15
4. ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU - KL.3A, 3B A.MICHALAK 13.30-14.30
5. KOŁO MATEMATYCZNE - KL.2E, 3E K.POKOMEDA 13.40-14.25
6. ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z MATEMATYKI - KL.3E K.POKOMEDA 14.30-15.20

 

PRZYDZIAŁ  ZAJĘĆ DODATKOWYCH W roku szkolnym 2016/2017

 

     

Rodzaj zajęć

   

Lp.

Nazwisko i imię

dzień

godz

dzień

godz

dzień

godz

1.

Biernacka Renata

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl.3B

     

środa

wg osobnego harmonogramu

8 lekcja

 

2.

Bińczyk Justyna

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.2a, 2c, 3b

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.1

   

wtorek

14.35

środa

14.35

   

3.

Borończyk -Kosińska Joanna

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl.1c,1d

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl.2c

   

czwartek

14.35

środa

14.35

   

4.

Borowiak - Jaumień Jolanta

Koło biologiczne kl.2b

     

czwartek

14.30

       

5.

Borowiec Anna

Koło teatralne

     

wg osobnego harmonogramu

         

6.

Buczkowski Grzegorz

Koło matematyczne w tym

przygotowanie do konkursu matematycznego

Koło bezpieczeństwa ruchu drogowego

   

czwartek

15.30

poniedziałek

14.30

   
   

Przygotowanie do egzaminu 3E

         
   

wtorek

środa

15.30

15.30

       

7.

Diak Grażyna

Zajęcia wyrównawcze z j.pol kl.3b, 3c

Zajęcia przygotowawcze do egzaminu

   

czwartek

08.00

 

3a- środa

3b- wtorek

3c- czwartek

08.00

15.20

08.00

   

8.

Gliszczyńska Danuta

Koło wiedzy o społeczeństwie w tym

przygotowanie do konkursu wos

Koło historyczne kl.1

   

środa

14.30-15.20

czwartek

14.30 – 15.20

   

9.

Guzewski Stanisław

Koło historyczne w tym

przygotowanie do konkursu historycznego

Konsultacje (historia, wos)

   

środa

czwartek

14.30

14.30

Środa

czwartek

14.30

14.30

   

10.

Iwanisik Iwona

Koło plastyczne

Indywidualne zajęcia z pedagogiem

   

poniedziałek

15.20

wtorek

12.50

 

11.

Łaszkiewicz Agata

Sekcja piłki ręcznej, siatkowej, unihokeja  chłopców

     

poniedziałek

15.00-16.20

     

12.

Marzec Justyna

Zajęcia sportowe z chł.kl.1a (piłka nożna)

Sekcja piłki siatkowej, unihokeja dziewcząt, piłka nożna

   

poniedziałek

08.00-08.45

wtorek

15.20-16.30

 

13.

Michalak Aneta

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu gim. z matematyki kl.3c

Zajęcia wyrównawcze z matematyki  kl.1c

Zajęcia wyrównawcze

 
 

poniedziałek

13.40-14.25

środa

13.40-14.25

Środa – 2a

Poniedziałek-2b

14.35-15.20

14.35-15.20

14.

Mielcarz Renata

Koło języka niemieckiego w tym

przygotowanie do konkursu jęz.niemieckiego wg potrzeb

SSU wg potrzeb

   

wtorek

środa

14.30

14.30-15.15

piątek

13.25-14.10

 

15.

Olszewski Marcin

Koło języka angielskiego w tym

przygotowanie do konkursu języka angielskiego

Zajęcia wyrównawcze z jęz.ang. kl.3c, 3d, ( co 2 tyg.)

   

czwartek

14.25-15.10

       

16.

Paszkiewicz Bożena

Zajęcia sportowe z dz. kl.1a

Sekcja piłki ręcznej i koszykowej dz.

Spotkania lekkoatletyczne

 

poniedziałek

08.00-08.45

środa

15.20-16.30

czwartek

15.30-17.00

IX - X

17.

Pawłowska Teresa

Koło fizyczne w tym

przygotowanie do konkursu fizycznego

wg potrzeb

     

poniedziałek

14.30-16.00

środa

14.35-15.20

 

18.

Pawełek Alicja

Koło geograficzne w tym

przygotowanie do konkursu geograficznego

Zajęcia wyrównawcze z geografii

   

czwartek

14.35-15.20

środy

piątek

14.35-15.20

12.40-13.25

 

19.

Pieńkos-Supieta Izabela

Koło języka polskiego w tym

przygotowanie do konkursu jęz.pol.

wg potrzeb

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego  z j.pol.

Zajęcia wyrównawcze z j.pol. kl.3d co II tydzień 08.00-08.45

 

wg potrzeb

 

kl.3d wtorek

kl.3e wtorek

08.00-08.45(co 2tydz.)

08.00-08.45(co 2tydz.)

 

20.

Pluto-Prondzińska Beata

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.2, 1b, 1d

Koło matematyczno-ekonomiczne kl.1-2

   

środa

7 lekcja

środa

8 lekcja

 

21.

Pokomeda Katarzyna

Koło matematyczne kl.1e

Przygotowanie do egzaminu kl.3A, 3D

Gazetka

 

środa

14.30-15.15

poniedziałek

14.25-15.10

 

22.

Radziwon Joanna

ZHP

Koło wokalno – muzyczne. W trakcie godzin pracy biblioteki kl.1B

   

środa

14.25-15.20

poniedziałek

08.00-08.45

 

23.

Roszak Monika

Przygotowanie do egzaminu

Koło historyczne – „Losy żołnierza”

   

czwartek

14.30-15.20

piątek

13.40-14.30

 

24.

Sarosiek Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z j.pol. kl.1a, 1b

Koło biblioteczne

   

poniedziałek

14.30

czwartek

14.30

 

25.

Skibińska Karolina

Zajęcia korekcyjo-kompensacyje kl.2c, 2a

Zajęcia korekcyjo-kompensacyjne kl.3c, 3d, 2d

   

wtorek

14.30

czwartek

14.30

 

26.

Szczęsny Wojciech

Sekcja piłki koszykowej ch.

     

poniedziałek

15.30-16.20

     

27.

Świątek Aneta

Koło biologiczne w tym

przygotowanie do konkursu biologicznego

Koło biologiczne kl.1 kl.3

   

piątek

13.30-14.30

wtorek

14.30-15.20

 

28.

Troć Ewa

Terapia logopedyczne (1-2 godz.)

Doradztwo zawodowe (spotkania z rodzicami uczniów)

   

środa

08.00-09.00

wtorek

12.00-13.00

 

29.

Włodarczyk Małgorzata

Koło ekologiczne

Koło biologiczne

   

piątek

13.30-14.30

czwartek

14.30-15.30

 

30.

Wojniak Iwona

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.3a

     

poniedziałek

14.25

     

31.

Zanijat Monika

Koło chemiczne w tym

przygotowanie do konkursu chemicznego

Koło chemiczne kl.1

   

poniedziałek

9 lekcja

poniedziałek 2B

wtorek kl.1B

8 lekcja

8 lekcja

 

32.

Zawarska-Anikiej Aldona

Koło teatralne

Koło wolontariatu

   

wg osobnego harmonogramu

       
                       

 

 


 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterW tygodniu2384
mod_vvisit_counterW miesiącu7617
Twoje IP
54.198.221.13
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości