• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów

Email Drukuj PDF

Sukcesy uczniów

        Nauczyciele przygotowując swoich uczniów do rywalizacji w wielu dyscyplinach nauki, mobilizują ich do dużego wysiłku, co owocuje dobrymi wynikami w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich z różnych dziedzin.

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2001/2002

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Języka Rosyjskiego

Justyna Drab

finalistka

Języka Rosyjskiego

Alina Kozłowska

finalistka

Języka Niemieckiego

Aleksandra Gofryk

finalistka

Języka Niemieckiego

Paulina Mielcarz

finalistka

Języka Polskiego

Katarzyna Olesiejuk

finalistka

Geograficzny

Edyta Sapeta

finalistka

Informatyczny

Michael Święcicki

finalista

 

 

 
 

Rok szkolny 2001/2002

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Języka Niemieckiego

Paulina Mielcarz

laureatka

Informatyczny

Michael Święcicki

laureat

 

 

 
 

Rok szkolny 2002/2003

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Fizyczny z Elementami Astronomii

Sylwia Święcicki

laureatka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Maciej Koperski

finalista

Geograficzny

Sylwia Święcicki

finalistka

Biologiczny

Anna Bujko

finalistka

Biologiczny

Sylwia Święcicki

finalistka

Matematyczny

Sylwia Święcicki

finalistka

 

 

 
 

Rok szkolny 2003/2004

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Matematyczny

Joanna Bernacka

finalistka

Matematyczny

Maciej Koperski

finalista

Fizyczny z Elementami Astronomii

Joanna Bernacka

finalistka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Maciej Koperski

finalista

Fizyczny z Elementami Astronomii

Maciej Pytlik

finalista

Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Maciej Pytlik

finalista

 

 

 
 

Rok szkolny 2004/2005

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Biologiczny

Justyna Gruchot

laureatka

Biologiczny

Anita Wojciechowska

laureatka

 

 

 
 

Rok szkolny 2005/2006

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Biologiczny

Justyna Gruchot

finalistka

Biologiczny

Aneta Pacyna

finalistka

Języka Polskiego

Justyna Gruchot

finalistka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Stanisław Wiśniewski

finalista

 

 

 
 

Rok szkolny 2006/2007

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Biologiczny

Aleksandra Szewczyk

finalistka

Chemiczny

Rafał Miklasiński

finalista

Fizyczny z Elementami Astronomii

Bartosz Błaszkiewicz

finalista

Fizyczny z Elementami Astronomii

Rafał Miklasiński

finalista

Języka Polskiego

Aleksandra Szewczyk

finalistka

Matematyczny

Rafał Miklasiński

finalista

 

 

 
 

Rok szkolny 2007/2008

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Geograficzny

Justyna Duszyńska

finalistka

Geograficzny

Tomasz Prałat

finalista

Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Adrian Lipko

finalista

 

 

 
 

Rok szkolny 2008/2009

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Chemiczny

Magdalena Biernacka

laureatka

Biologiczny

Magdalena Biernacka

finalistka

Biologiczny

Agnieszka Grocholska

finalistka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Magdalena Biernacka

finalistka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Aleksander Gaik

finalista

Fizyczny z Elementami Astronomii

Marcel Odya

finalista

Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Mateusz Naglak

finalista

Języka Niemieckiego

Sandra Adamczyk

finalistka

Języka Niemieckiego

Magdalena Biernacka

finalistka

Języka Niemieckiego

Aleksander Gaik

finalista

Języka Niemieckiego

Karolina Litwin

finalistka

Języka Niemieckiego

Izabela Roguska

finalistka

Matematyczny

Aleksander Gaik

finalista

 

 

Rok szkolny 2009/2010

Konkurs
Imię i Nazwisko
Uzyskany tytuł

Biologiczny

Karolina Langiewicz

finalistka

Chemiczny

Karolina Langiewicz

finalistka

Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Patrycja Płachecka

finalistka

Języka Niemieckiego

Marcelina Melka

finalistka

Języka Niemieckiego

Natalia Santorek

finalistka

 

 

Rok szkolny 2010/2011

Wojewódzki Konkurs

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Biologiczny

Krzysztof Szyszka

finalista

Chemiczny

Paulina Witkowska

finalistka

Chemiczny

Krzysztof Szyszka

laureat

Fizyczny z Elementami Astronomii

Maria Kisielowska

finalistka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Krzysztof Szyszka

laureat

Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Łukasz Suchanowski

finalista

Języka Niemieckiego

Agnieszka Bartusiewicz

laureatka

Języka Niemieckiego

Aleksander Jończyk

finalista

Języka Niemieckiego

Berenika Odya

finalistka

Języka Niemieckiego

Dagmara Zdunek

laureatka

Języka Polskiego

Agnieszka Bartusiewicz

finalistka

Języka Polskiego

Klaudia Łuczak

finalistka

Matematyczny

Krzysztof Szyszka

finalista

Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683 od Obertyna do Wiednia”

Łukasz Suchanowski

finalista

„Konkurs- Życie i działalność Marii Curie- Skłodowskiej”

Patycja Płachecka

finalistka

„Konkurs- Życie i działalność Marii Curie- Skłodowskiej”

Mateusz Wojtun

finalista

 

 

Pozostałe sukcesy:

 

2000/2001

*   Aleksandra Gofryk- laureatka konkursu „Młody Parlamentarzysta”, udział w obradach Sejmu Dziecięcego w Warszawie,

*   Joanna Bernacka – nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2001”,

 

2001/2002

*   Ewa Hałkowska- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2002”,

*   Sylwia Święcicki- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2002”,

*   Aleksandra Gofryk- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Indulge Genio Artes Liberales”,

*      Aleksandra Gofryk- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim  „Strofy

do szuflady”,

*   Paulina Ziółkowska- II miejsce w II Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Katarzyna Olesiejuk- III miejsce w II Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*      Aleksandra Gofryk-  I  miejsce w  Powiatowym Konkursie Recytatorskim  „Ptaki

i ptaszki polne”,

 

 

2002/2003

*   Szkolny Klub Europejski „EUROP”- III miejsce w I edycji Wojewódzkiego Konkursu „ Moja Szkoła w Unii Europejskiej”,

*   Aleksandra Fedejko- I miejsce w III Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Maciej Koperski –II miejsce w III Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Maciej Gaweł- III miejsce w III Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

 

2003/2004

*   Otrzymanie tytułu „Szkoła z Klasą” i certyfikatu podpisanego przez Prezydenta RP,

*   Szkolny Klub Europejski „EUROP”-   laureat ogólnopolskiego konkursu „Moja Polska2003/2004”,

*   Marek Zwierzak - nagroda I stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”,

*   Anna Szewczyk- laureatka II edycji Wojewódzkiego Konkursu „Moja Szkoła w Unii Europejskiej”,

*   Jędrzej Kądziołka- laureat Wojewódzkiego Konkursu „Europa w szkole 2003/2004”,

*   Karol Pokomeda – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Wymaluj i wyśpiewaj bezpieczny świat”,

*   Aleksandra Fedejko- I miejsce w IV Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Maciej Koperski- II miejsce w IV Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

 

2004/2005

*   Rafał Miklasiński -nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2005”,

*   Monika Śleszyńska- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2005”,

*   Marek Zwierzak- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2005”,

*   Karol Pokomeda – wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2005”,

*   Oskar Wysocki- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2005”,

*   Justyna Gruchot- III miejsce w V Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

 

2005/2006

*   Zuzanna Kosińska- II miejsce w VI Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Agnieszka Knap- III miejsce w VI Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

 

2006/2007

*   Rafał Miklasiński- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2007”,

*   Adam Poprawski- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2007”,

*   Magdalena Biernacka- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2007”,

*   Aleksandra Szewczyk- I miejsce w VII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Aleksandra Zieleniewicz- II miejsce i zdobycie „Srebrnej Muszli 2007” w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego,

 

2007/2008

*   Wiktor Pietrasz- laureat  ogólnopolskiej XIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży,

*   Magdalena Biernacka- laureatka I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Moje pierwsze wiersze”,

*   Sandra Adamczyk, Magdalena Biernacka, Damian Grudzień, Justyna Kaźmierczyk, Karolina Litwin, Katarzyna Żylis- uzyskanie tytułu „Uczniów z klasą”

w ogólnopolskim programie „Gazety Wyborczej” i Centum Edukacji Obywatelskiej,

*   Jacek Malinowski-wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2008”,

*   Karol Wolski- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2008”,

*      Szkolny Klub Europejski „EUROP”-  laureat VI edycji Wojewódzkiego Konkursu

„ Moja Szkoła w Unii Europejskiej”,

*   Katarzyna Żylis- I miejsce w VIII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Magdalena Biernacka- nagroda główna „Złota Muszla 2008” w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego,

*   Natalia Łużyńska- nagroda główna w Powiatowym Konkursie na Plakat Festiwalu Orkiestr Dętych,

*   Magdalena Biernacka - II miejsce w  Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,

*   Aleksandra Machłaj- III miejsce w VIII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

 

2008/2009

*   Katarzyna Żylis – laureatka ogólnopolskiej XV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży,

*   Klasa IIIe- XVII miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej i jednocześnie VI miejsce w regionie lubusko-zachodniopomorskim XX Edycji Międzynarodowego Konkursu „Matematyka bez Granic”,

*   Magdalena Biernacka- wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży,

*   Aleksandra Bryk- II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zachowaj trzeźwy umysł”,

*   Dagmara Kowalkowska, Izabela Okurowska-  I miejsce na Młodzieżowej Sesji Historycznej w Darłowie,

*   Katarzyna Żylis- I miejsce w IX Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych,

*   Magdalena Biernacka- nagroda główna „Złota Muszla 2009” w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego,

*   Monika Pela- I miejsce w  Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,

*   Aurelia Ochędalska- III miejsce w  Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,

*   Maria Kisielowska- I miejsce wPowiatowym Konkursie na Jednoaktówkę,

*   Magdalena Biernacka –wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2009”,

*   Krzysztof Szyszka –wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2009”. 

 

2009/20010

*   Klaudia Łuczak- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2010”,
*   Krzysztof Szyszka- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2010”,
*   Karolina Pietruszka- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2010”,
*   Marcelina Melka- II miejsce w VIII Regionalnej Gimnazjadzie Języków Obcych,
*   Natalia Santorek- III miejsce w VIII Regionalnej Gimnazjadzie Języków Obcych,
*   Klaudia Łuczak- I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,
*   Patrycja Bryl- III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,
*   Katarzyna Surówka- I miejsce na Młodzieżowej Sesji Historycznej w Darłowie,
*   Arlena Hanc, Aleksandra Kachel, Ernestyna Kędzińska, Dagmara Kowalkowska, Izabela Okurowska, Kinga Święcicka, Michał Wasiewicz- II miejsce na Młodzieżowej Sesji Historycznej w Darłowie,
*   Izabela Wedmann- II miejsce w X Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych ,
*   Klaudia Łuczak- nagroda główna „Złota Muszla 2010” w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego,
*   Sebastian Kowalski- wyróżnienie w „ Konkursie na projekt dyplomu za udział w konkursie Kangur”,
*   Jakub Król- wyróżnienie w „ Konkursie na projekt dyplomu za udział w konkursie Kangura”

 

2010/2011

·          Iwona Mazur- wyróżnienie w  XXI edycji ogólnopolskiego konkursu na opowiadanie

      o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego, organizator: Polski Komitet      

      Olimpijski

·          Natalia Owczarek- wyróżnienie w konkursie na najciekawszą kartkę świąteczną przygotowaną metodami TIK w akcji „Szkoła z klasą 2.0”, organizator: Centrum Edukacji Obywatelskiej;

·          Agnieszka Bartusiewicz- laureatka VII edycji Otwartego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Mój Kościół na Pomorzu”, organizatorzy: Diecezja Koszalińsko- Kołobrzeska, Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty, Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie;

·          Krzysztof Szyszka- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2010”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu;

·          Dagmara Zdunek- wyróżnienie w VI Międzynarodowym Przeglądzie Twórczości Plastycznej Miast Partnerskich Darłowo 2011, organizator: Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie, Urząd Miasta w Darłowie, Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie;

·          Klaudia Łuczak-wyróżnienie w plenerze malarskim „III Dni Różnorodności Biologicznej”, organizator: Nadleśnictwo Polanów

·          Łukasz Bernacki, Sebastian Kowalski, Mateusz Kostrzewski- III miejsce

      w eliminacjach powiatowych Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego;

·          Klaudia Łuczak- I miejsce w Powiatowym Konkursie na Pisankę Wielkanocną, organizator: Sławieński Dom Kultury;

·          Aleksandra Tworek- III miejsce w Powiatowym Konkursie na Pisankę Wielkanocną, organizator: Sławieński Dom Kultury;

·          Zuzanna Kurczyk, Marta Madej- Gajewska-  II miejsce na Młodzieżowej Sesji Historycznej w Darłowie, organizator: Muzeum Zamek Książąt Pomorskich

       w Darłowie;

·          Izabela Wedmann- II miejsce w XI Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;

·          Krzysztof Szyszka- III miejsce w XI Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;

·          Klaudia Łuczak- II miejsce oraz wyróżnienie za twórczość własną w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej, organizator: Zespół Szkół nr 3 w Dąbkach;

 

 

   Do największych sukcesów naszych sportowców w dziesięcioletniej działalności SKS-u należą:

 

2000/2001

*   IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Nożnej Chłopców,

*   VII miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Koszykówce Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Koszykówce Chłopców,

 

2001/2002

*   III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Badmintona Dziewcząt,

*   IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Badmintona Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Koszykówce Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Koszykówce Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Piłce Ręcznej Chłopców,

 

2002/2003

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Sztafetowych Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Sztafetowych Chłopców,

 

2003/2004

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców,

 

2004/2005

*   I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Middelbeers (Holandia),

*   I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w pchnięciu kulą,

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Piłce Nożnej Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców,

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

-          I miejsce- bieg na 2500 m,

-          II miejsce- bieg na 2500 m,

-          III miejsce- bieg na 1000 m,

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

-          I miejsce- bieg na 600 m,

-          I miejsce- pchnięcie kulą,

-          II miejsce- bieg na 100 m,

-          II miejsce- bieg na 1000 m,

-          III miejsce- rzut oszczepem,

 

2005/2006

*   XI miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Middelbeers (Holandia),

*   XIII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Middelbeers (Holandia),

*   II miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Piłce Ręcznej Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Pchnięciu Kulą (chłopcy),

*   I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Rzucie Oszczepem (chłopcy),

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt,

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

-          I miejsce- bieg dziewcząt na 100 m,

-          I miejsce- bieg chłopców na 100 m,

-          I miejsce- bieg dziewcząt na 300 m,

-          I miejsce- sztafeta dziewcząt 4 x 100 m,

-          I miejsce- sztafeta chłopców 4 x 100 m,

-          I miejsce- rzut oszczepem (dziewczęta),

-          I miejsce- rzut oszczepem (chłopcy),

-          I miejsce- pchnięcie kulą (dziewczęta),

-          I miejsce- pchnięcie kulą (chłopcy),

-          I miejsce – skok wzwyż (chłopcy),

 

2006/2007

*   VII miejsce w w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Recznej,

*   I miejsce w klasyfikacji ogólnej Powiatowej Gimnazjady 2006/2007,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych,

-          Emilia Bobrowicz- I miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

-          Arletta Smutek- II miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

-          Roksana Wójcicka- I miejsce w biegu dziewcząt na 2000 m,

-          Paweł Kulwas- IV miejsce w biegu chłopców na 2500 m,

-          Mateusz Wróbel- V miejsce w biegu chłopców na 1500 m,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców,

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

-          Roksana Wójcicka, Justyna Kosmalska, Caroline Neumann, Emilia Bobrowicz- I miejsce  w  sztafecie 4x100m dziewcząt,

-          Bartosz Błaszkiewicz- I miejsce w biegu chłopców na 100 m,

-          Emilia Bobrowicz- I miejsce w biegu dziewcząt na 600 m,

-          Mateusz Diak- I miejsce w skoku wzwyż chłopców,

-          Ewelina Cieślak- I miejsce w skoku w dal dziewcząt,

-          Caroline Neumann- II miejsce w biegu dziewcząt na 300 m,

-          Justyna Kosmalska- III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt,

-          Paweł Bator- III miejsce w biegu chłopców na 200 m,

-          Roksana Wójcicka- III miejsce w biegu dziewcząt na 100 m,

-          Sebastian Grzelewski- III miejsce w biegu chłopców na 100 m,

 

2007/2008

*   I miejsce w klasyfikacji ogólnej Powiatowej Gimnazjady 2007/2008,

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Tenisie Stołowym Dziewcząt- (drużynowo: Monika Pela, Karolina Litwin),

*   IV miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   IV miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Koszykówce Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt (drużynowo: Monika Pela, Karolina Litwin),

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt;

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców (drużynowo: Mateusz Żebrowski, Mateusz Jakuszewski),

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

-          Caroline Neumann- II miejsce w biegu dziewcząt na 2000 m,

-          Anna Wydra- III miejsce w biegu dziewcząt na 2000 m,

-          Jacek Malinowski- IV miejsce w biegu chłopców na 2500 m,

-          Kamil Biernat- V miejsce w biegu chłopców na 2500 m,

-          Emilia Bobrowicz- V miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

-          Roksana Wójcicka,  Caroline Neumann, Kornelia Jończyk,                         Arleta Smutek-  I miejsce  w  sztafecie 4x100m dziewcząt,

-          Roksana Wójcicka- I miejsce w biegu dziewcząt na 100 m,

-          Caroline Neumann- I miejsce w biegu dziewcząt na 300 m,

-          Amelia Zawora-  I miejsce w biegu dziewcząt na 600 m,

-          Roksana Wójcicka- I miejsce w skoku w dal dziewcząt,

-          Wojciech Gliszczyński - II miejsce w biegu chłopców na 300 m,

-          Aleksander Gaik- II miejsce w skoku wzwyż chłopców,

-          Rafał Buczkowski- II miejsce wśród chłopców w pchnięciu kulą,

-          Paweł Bator- III miejsce w skoku wzwyż chłopców,

-          Wiktor Pietrasz- III miejsce w biegu chłopców na 300 m,

-          Agata Pastusiak- III miejsce w biegu dziewcząt na 600 m,

-          Damian Bernasiewicz- III miejsce w skoku w dal chłopców,

-          Justyna Kosmalska- III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt,

-          Hanna Laska- III miejsce wśród dziewcząt w pchnięciu kulą,

-          III miejsce  w  sztafecie 4x100m chłopców,

 

2008/2009

*   III miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Piłce Ręcznej Chłopców,

*   V miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Koszykówce Chłopców,

*   V miejsce w Mistrzostwach Regionu Koszalin w Koszykówce Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt,

*   I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt (drużynowo: Monika Pela, Karolina Litwin),

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt,

*   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Chłopców,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców (drużynowo: Mateusz Żebrowski, Szymon Narbut),

*   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców,

*   Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

-          Marlena Kryściak- I miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

-          Paweł Bator- III miejsce w biegu chłopców na 1500 m,

                 -     Mateusz Wardak- V miejsce w biegu chłopców na 1500 m. 

 

 2010/2011

·          Wojewódzkie Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

- Szymon Wróbel- I miejsce w rzucie oszczepem,

- Wardak Mateusz- IV miejsce w biegu na 300 m,

                             - VIII miejsce w skoku w dal,

- Adrian Przybyła- V miejsce w skoku wzwyż;

·          VII miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców;

 

·          II miejsce w półfinałach Mistrzostw Regionu Koszalin w Piłce Nożnej Chłopców;

 

·          I miejsce w klasyfikacji ogólnej Powiatowej Gimnazjady 2010/2011

 

·          III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt;

·          I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców;

·          I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców;

·          I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców;

·          I miejsce w klasyfikacji ogólnej w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Rozstawnych;

·          II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców;

·          II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców;

·          III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt;

·          III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Dziewcząt;

·          III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt;

·          III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Chłopców;

·          III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt;

·          Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych:

- Sylwia Czarniak, Katarzyna Stachowiak, Weronika Witkowska, Justyna Chałubińska- II miejsce w sztafecie dziewcząt 4x100,

- Piotr Galiński, Bartłomiej Putno, Patryk Smyczkiewicz, Adrian Przybyła-I miejsce w sztafecie chłopców 4x100,

- Magdalena Rosiak, Amanda Szczepańska, Klaudia Ruchlewicz, Aleksandra Pleszyniak- II miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewcząt,

- Kotecki, Oskar Chwastek, Mateusz Gut, Kacper Kusznerczuk- II miejsce w sztafecie szwedzkiej chłopców;

·          Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym:

- Karolina Pietruszka, Klaudia Tomczyk- III miejsce,

- Darek Gaweł, Mateusz Gut- III miejsce;

·          Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

- Aleksandra Pleszyniak- II miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

- Justyna Chałubińska- III miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

- Angela Majer- IV miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

- Adrian Kozłowski- II miejsce w biegu chłopców na 1500 m,

- Kacper Kusznerczuk- II miejsce w biegu chłopców na 2500 m,

- Mateusz Wardak- I miejsce w biegu chłopców na 2500 m,

·          Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

      - Adrian Przybyła- I miejsce w biegu chłopców na 100 m,

      - Mateusz Wardak- I miejsce w biegu chłopców na 300 m,

-  Adrian Przybyła- I miejsce w skoku wzwyż chłopców,

            - Mateusz Wardak- I miejsce w skoku w dal chłopców,

            - Adrian Kozłowski- II miejsce w biegu chłopców na 1000 m,

            - Kacper Kusznerczuk- II miejsce w biegu chłopców na 2000 m,

            - Paweł Kotecki, Piotr Galiński, Mateusz Nowak, Adrian Przybyła-

               II miejsce w sztafecie 4x100m chłopców,

            - Patrycja Romanowska- II miejsce w skoku wzwyż dziewcząt,

            - Żaneta Abraham- III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt,

            - Justyna Chałubińska- III miejsce w biegu dziewcząt na 100 m,

            - Celina Cholewa- III miejsce w biegu dziewcząt na 600 m,

            - Chałubińska Justyna- III miejsce w skoku w dal dziewcząt,

            - Anita Zep- III miejsce wśród dziewcząt w pchnięciu kulą,

            - Żaneta Abraham, Justyna Chałubińska, Sylwia Czarniak, Patrycja Romanowska-

               III miejscew sztafecie 4x100m dziewcząt,

 

 

2011/2012

 

1. w konkursach organizowanych przez  Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Wojewódzki Konkurs

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Biologiczny

Marta Kępska

finalistka

Biologiczny

Andżelika Zalewska

finalistka

Chemiczny

Paweł Zdunek

finalista

Fizyczny z Elementami Astronomii

Kinga Trzeciak

finalistka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Paweł Zdunek

finalista

Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Łukasz Suchanowski

finalista

Języka Niemieckiego

Piotr Dwulit

finalista

Języka Niemieckiego

Karolina Pietruszka

finalistka

Języka Niemieckiego

Kinga Trzeciak

finalistka

Języka Niemieckiego

Paweł Zdunek

finalista

Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864”

Łukasz Suchanowski

laureat



2. Pozostałe sukcesy:

  •  
    • Zofia Mikońska- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu;
    • Paula Roman- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2010”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu;
    • Tomasz Ignaciuk- laureat VIII edycji Otwartego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Mój Kościół na Pomorzu”, organizatorzy: Diecezja Koszalińsko- Kołobrzeska, Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty, Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie;
    • Michał Cabański, Tomasz Choroś, Michał Todys- III miejsce

     w powiatowych eliminacjach Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego;

 

  •  
    • Zuzanna Kurczyk- III miejsce w Powiatowym Konkursie na Pisankę Wielkanocną, organizator: Sławieński Dom Kultury;
    • Michalina Kowalska- I miejsce w XII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;
    • Paweł Zdunek- I miejsce w XII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;
    • Magdalena Simińska- II miejsce w XII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;
    • Marcelina Dobak- nagroda  „Brązowa  Muszla 2012” w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie;
    • Sara Majkowicz- I miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Osoby z dysleksją, które zmieniły świat”, organizator: Sławieński Oddział PTD;
    • Lucyna Szczot- II miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Osoby z dysleksją, które zmieniły świat”, organizator: Sławieński Oddział PTD;
    • Eryk Bledziewski- III miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Osoby z dysleksją, które zmieniły świat”, organizator: Sławieński Oddział PTD


3. Osiągnięcia sportowe- organizator: Szkolny Związek Sportowy

  • Wojewódzkie Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

- Adrian Kozłowski- I miejsce w skoku w dal;

- Szymon Wróbel- I miejsce w rzucie oszczepem,

 

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców;

 

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców;
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Dziewcząt;
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt;
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców;
  • Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych:

- Patrycja Romanowska, Sylwia Czarniak, Iwona Pasternacka, Aleksandra Pleszyniak- I miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewcząt,

-  Michał Cabański, Szymon Kosmalski, Wojciech Marciniak, Adrian KozłowskiI miejsce w sztafecie szwedzkiej chłopców;

-  Adrian Kapralski, Bartłomiej Putno, Tomasz Choroś, Miłosz Kadylak -II miejsce w sztafecie chłopców 4x100,

- Mirella Janicka, Agata Czyżewska, Katarzyna Witkowska, Justyna Chałubińska- III miejsce w sztafecie dziewcząt 4x100,

 

  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

- Aleksandra Pleszyniak- II miejsce w biegu dziewcząt na 1200 m,

- Justyna Chałubińska- II miejsce w biegu dziewcząt na 2000 m,

- Adrian Kozłowski- I miejsce w biegu chłopców na 1500 m,

- Krzysztof Łusiak- I miejsce w biegu chłopców na 2500 m,

 

  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

           - Justyna Chałubińska- I miejsce w biegu dziewcząt na 100 m,
           - Aleksandra Pleszyniak- I miejsce w biegu dziewcząt na 600 m,
           - Patryk Kostrzewiński- I miejsce w biegu chłopców na 1000 m,
           - Justyna Chałubińska- I miejsce w skoku w dal dziewcząt,
           - Adrian Kozłowski- I miejsce w skoku w dal chłopców
           - Szymon Wróbel- I miejsce wśród chłopców w pchnięciu kulą,
           - Szymon Wróbel- I miejsce wśród chłopców w rzucie oszczepem,

     - Katarzyna Witkowska - II miejsce w biegu dziewcząt na 300 m,

     - Sylwia Czarniak- II miejsce w biegu dziewcząt na 300 m,

     - Tomasz Choroś- II miejsce w biegu chłopców na 100 m,

     - Sylwia Czarniak- II  miejsce w skoku wzwyż dziewcząt,

-  Michał Cabański- II miejsce w skoku wzwyż chłopców,

     - Szymon Kosmalski - III miejsce w biegu chłopców na 100 m,

     - Patrycja Romanowska- III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt

 

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

  1. w konkursach organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Wojewódzki Konkurs

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Biologiczny

Anna Radzik

finalistka

Fizyczny z Elementami Astronomii

Michał Cabański

finalista

Fizyczny z Elementami Astronomii

Marta Madej- Gajewska

finalistka

Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Michał Małecki

finalista

Języka Niemieckiego

Aleksandra Leśniewska

laureatka

Języka Niemieckiego

Magdalena Łozińska

finalistka

Języka Niemieckiego

Phillip Weidemann

finalista

  1. pozostałe sukcesy:

    • Zofia Mikońska- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2013”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu;

    • Paula Roman- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2013”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu;

    • Jakub Wyrosławski- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2013”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu;

    • Sara Majkowicz- laureatka IX edycji Otwartego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Mój Kościół na Pomorzu”, organizatorzy: Diecezja Koszalińsko- Kołobrzeska, Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty, Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie;

    • Zofia Mikońska- I miejsce w XIII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;

    • Magdalena Simińska- II miejsce w XIII Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;

    • Katarzyna Nagły i Marta Madej- Gajewska (ex aequo)-I miejsce w Powiatowym Konkursie na Pisankę Wielkanocną, organizator: Sławieński Dom Kultury;

    • Magdalena Łozińska- II miejsce w konkursie fotograficznym „Wiosna w lesie”, organizator: Nadleśnictwo Sławno;

    • Wiktoria Majdowska- wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wiosna w lesie”, organizator: Nadleśnictwo Sławno;

    • Wiktoria Stępień- wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wiosna w lesie”, organizator: Nadleśnictwo Sławno;

    • Magdalena Łozińska- wyróżnienie w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego „Złota Muszla 2013”, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie

  1. osiągnięcia sportowe- organizator: Szkolny Związek Sportowy

  • Wojewódzkie Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne:

- Michał Cabański- II m. w skoku wzwyż,

- Adrian Kozłowski- VII m. w skoku w dal,

- Klaudia Tomczyk- IX m. w pchnięciu kulą,

- Adrian Kozłowski- XI miejsce w biegu na 300 m,

- Patrycja Romanowska- XII m. w skoku wzwyż,

- Wojciech Maciejewski- XIII m. w biegu na 1000 m,

- Julia Jurczyk- XIV m. w biegu na 600 m;

  • V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców;

  • XI miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt;

  • XV miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców;

  • II miejsce w Mistrzostwach Regionu w Piłce Ręcznej Chłopców;

  • V miejsce w Mistrzostwach Regionu w Koszykówce Dziewcząt;

  • V miejsce w Mistrzostwach Regionu w Koszykówce Chłopców,

  • I miejsce w klasyfikacji ogólnej Powiatowej Gimnazjady 2012/2013

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców,

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców;

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt;

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców;

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt;

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców,

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Dziewcząt;

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja Chłopców,

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt,

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt,

  • Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych:

- Patrycja Romanowska,Martyna Bator, Julia Jurczyk, Katarzyna Witkowska- I miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewcząt,

- Michał Cabański, Adrian Kozłowski, Szczęsny Kacper, Szulc Damian – I miejsce w sztafecie szwedzkiej chłopców;

- Jakub Dobak, Wojciech Maciejewski, Gabriel Bystrek, Mateusz Wojtun -Imiejsce w sztafecie chłopców 4x100 m,

- Klaudia Macurek,Zuzanna Litwin, Magdalena Choroś, Agata Czyżewska- II miejsce w sztafecie dziewcząt 4x100 m,

  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

- Adrian Kozłowski- I miejsce w biegu chłopców na 2000 m,

- Julia Jurczyk- II miejsce w biegu dziewcząt na 1700 m,

- Michał Cabański- III miejsce w biegu chłopców na 2000 m,

  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

- Julia Jurczyk- I miejsce w biegu dziewcząt na 600 m,

- Adrian Kozłowski- I miejsce w w biegu chłopców na 300 m,

- Wojciech Maciejewskiski- I miejsce w biegu chłopców na 1000 m,

- Patrycja Romanowska- I miejsce w skoku wzwyż dziewcząt,

- Michał Cabański- I miejsce w skoku wzwyż chłopców,

- Adrian Kozłowski- I miejsce w skoku w dal,

- Klaudia Tomczyk- I miejsce wśród dziewcząt w pchnięciu kulą,

- Partycja Romanowska - II miejsce w biegu dziewcząt na 100 m,

- Krystian Mikulski- II miejsce w biegu chłopców na 2000 m,

- Sebastian Karaban - III miejsce w biegu chłopców na 100 m,

- Aleksandra Nowicka- II miejsce w skoku wzwyż dziewcząt,

- Martyna Bator- III miejsce w biegu dziewcząt na 300 m,

- Kacper Szczęsny- III miejsce wśród chłopców w rzucie oszczepem,

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

  1. w konkursach organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Wojewódzki Konkurs

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Biologiczny

Lucyna Szczot

laureatka

Geograficzny

Marcin Biernacki

finalista

Geograficzny

Zofia Mikońska

finalistka

Języka Niemieckiego

Igor Gołczyński

finalista

Języka Niemieckiego

Zofia Mikońska

laureatka

Języka Niemieckiego

Paula Roman

finalistka

Języka Niemieckiego

Lucyna Szczot

finalistka

Języka Niemieckiego

Phillip Weidemann

laureat

Matematyczny

Paula Roman

finalistka

  1. pozostałe sukcesy:

    • Klasa 3e- XVII miejsce w polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu „Matematiques sans Frontieres” („Matematyka bez Granic”);

    • Zofia Mikońska- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2014”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernikaw Toruniu;

    • Kornel Zittermann- wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2014”, organizator: Wydział Matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu;

    • Anita Osenkowska- laureatka X edycji Otwartego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Mój Kościół na Pomorzu”, organizatorzy: Diecezja Koszalińsko- Kołobrzeska, Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty, Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie;

    • Zofia Mikońska- I miejsce w XIV Powiatowych Igrzyskach Ortograficznych , organizator: Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie;

    • Igor Gołczyński- Srebrna Muszla w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego „Złota Muszla 2014”, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie;

    • Lucyna Szczot- wyróżnienie w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego „Złota Muszla 2014”, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie;

    • Zofia Mikońska- wyróżnienie w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego „Złota Muszla 2014”, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie;

    • Sylwia Obrzazgiewicz- wyróżnienie w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego „Złota Muszla 2014”, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie;

    • Anastazja Kurnakowska- wyróżnienie w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego „Złota Muszla 2014”, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie;

    • Emilia Ostrowska- laureatka miejskich eliminacji prezentacji ARA, organizator: Sławieński Dom Kultury;

    • Marta Wojciechowska- laureatka miejskich eliminacji prezentacji ARA, organizator: Sławieński Dom Kultury;

    • Agnieszka Jelonek- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie pt. ”Powiat sławieński- mój punkt widzenia”, organizator: Starostwo Powiatowe w Sławnie

    • Alicja Dwojak- wyróżnienie w konkursie „Karmnik dla każdego”, organizator: Nadleśnictwo Sławno;

    • Konrad Lewiński- wyróżnienie w konkursie „Karmnik dla każdego”, organizator: Nadleśnictwo Sławno;

  1. osiągnięcia sportowe- organizator: Szkolny Związek Sportowy

  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej Chłopców;

  • VII- VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców;

  • VIII miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt;

  • Wojewódzkie Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne:

- VIII miejsce w rzucie oszczepem-Kacper Szczęsny,

- XI miejsce w biegu na 300 m- Damian Szulc;

  • XII miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców;

  • II miejsce w Mistrzostwach Regionu w Piłce Ręcznej Chłopców;

  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Piłce Ręcznej Dziewcząt;

  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Koszykówce Dziewcząt;

  • V miejsce w Mistrzostwach Regionu w Koszykówce Chłopców,

  • I miejsce w klasyfikacji ogólnej Powiatowej Gimnazjady 2013/2014

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców,

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt;

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców,

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt;

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców;

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców,

  • Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych:

- I miejsce w sztafecie dziewcząt 4x100 m,

- II miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewcząt,

- II miejsce w sztafecie szwedzkiej chłopców;

  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA:

- Aleksandra Nowicka- I miejsce w skoku wzwyż,

- Kacper Szczęsny- I miejsce w rzucie oszczepem,

- Piotr Serewiś- I miejsce w biegu na 100 m,

- Damian Szulc- I miejsce w biegu na 300 m,

- Partyk Kostrzewiński - I miejsce w biegu na 1000 m,

- Piotr Serewiś- I miejsce w skoku w dal,

- Julia Jurczyk- II miejsce w biegu na 600 m,

- Agnieszka Peła - II miejsce w biegu na 1000 m,

- Miłosz Kadylak- II miejsce w skoku w dal,

- Szymon Krzyżaniak- II miejsce w skoku wzwyż,

- Andżelika Kowalczyk- III miejsce w biegu na 100 m,

- Klaudia Giłka- III miejsce w skoku wzwyż,

- Beata Kluszczyńska- III miejsce w biegu na 100 m,

- Dariusz Ścisło- III miejsce w skoku w dal,

- Damian Szulc- III miejsce w w biegu na 1000 m,

 

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie