• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Nagrodzeni absolwenci 2002-2009

Nagrodzeni absolwenci

Email Drukuj PDF

 Nagrodzeni absolwenci od roku 2002


Nagroda imienia Patrona Szkoły

2001/2002

 - I stopnia Aleksandra Gofryk
 - II stopnia Ewa Hałkowska
 - III stopnia Justyna Drab


2002/2003

- I stopnia Sylwia Święcicki
- II stopnia Kamila Smutek
- III stopnia Justyna Gawryś
 2003/2004 - I stopnia Maciej Koperski 
- II stopnia Joanna Bernacka
- III stopnia Maciej Pytlik


2004/2005

- I stopnia Karol Pokomeda 
- II stopnia Krzysztof Miłosz
- III stopnia Maciej Pawłowski

2005/2006

- I stopnia Justyna Gruchot 
- II stopnia Agnieszka Knap
- III stopnia Krzysztof Pielecki


2006/2007

- I stopnia Rafał Miklasiński 
- II stopnia Marcelina Kosińska 
- III stopnia Bartosz Błaszkiewicz


2007/2008

- I stopnia Caroline Neumann 
- II stopnia Justyna Duszyńska 
- III stopnia Roksana Wójcicka


2008/2009

- I stopnia Magdalena Biernacka
  - II stopnia Karolina Litwin
  - III stopnia Katarzyna Żylis

2010/2011

- I stopnia - Krzysztof Szyszka

- II stopnia - Paulina Witkowska

-  III stopnia - Klaudia Łuczak, Iwona Mazur

 

Nagroda Dyrektora Szkoły

2001/2002 - Milena Margielewska
2002/2003 - Magdalena Błachnia
2003/2004 - Monika Ciszek
2004/2005 - Joanna Górska
2005/2006 - Izabela Jakimiak
2006/2007 - Anna Bolesta
2007/2008 - Patrycja Pietrasz
2008/2009 - Karolina Litwin

2010/2011 - Paulina Witkowska

 

Mistrz Wiedzy

2001/2002 - Michael Święcicki
2002/2003 - Sylwia Święcicki
2003/2004 - Maciej Koperski
2004/2005 - Monika Śleszyńska
2005/2006 - Justyna Gruchot
2006/2007 - Rafał Miklasiński
2007/2008 - Justyna Duszyńska
2008/2009 - Magdalena Biernacka

2010/2011 - Krzysztof Szyszka

 

Mistrz Przedmiotu

2001/2002

- j.polski - Katarzyna Olesiejuk  
- j.niemiecki - Paulina Mielcarz
- j.rosyjski - Justyna Drab
- informatyka - Michael Święcicki
- geografia - Edyta Sapeta


2002/2003

- matematyki - Sylwia Święcicki
- biologia - Sylwia Święcicki
- fizyka - Sylwia Święcicki
- geografia - Sylwia Święcicki


 2003/2004

- matematyki - Maciej Koperski  
- biologia - Anna Bujko
- fizyka - Maciej Koperski
- historia - Maciej Pytlik


2004/2005

- biologia

- Anita Wojciechowska


2005/2006

- biologia - Justyna Gruchot
- język polski - Justyna Gruchot
- fizyka - Stanisław Wiśniewski


2006/2007

- biologia - Aleksandra Szewczyk
- język polski - Aleksandra Szewczyk
- fizyka - Bartosz Błaszkiewicz
- matematyka - Rafał Miklasiński
- chemia - Rafał Miklasiński


2007/2008

- historia - Adrian Lipko
- geografia - Justyna Duszyńska, Tomasz Prałat


2008/2009

- matematyka - Aleksander Gaik
- język niemiecki - Magdalena Biernacka
- fizyka - Aleksander Gaik
- chemia - Magdalena Biernacka
- biologia - Agnieszka Grocholska
- historia - Mateusz Naglak

 

2010/2011

- języka polski - Klaudia Łuczak

- język niemiecki - Dagmara Zdunek

- historia - Patrycja Płachecka

- matematyka - Krzysztof Szyszka

- fizyka - Krzysztof Szyszka

- chemia - Krzysztof Szyszka

- biologia - Krzysztof Szyszka

 



Najlepszy Sportowiec

2001/2002 - Katarzyna Romanowska
  - Piotr Ścisło
2002/2003 - Monika Kozłowska
  - Łukasz Zdral
2003/2004 - Anna Bujko  
  - Maciej Siernicki
2004/2005 - Tomasz Nowak
  - Krzysztof Miłosz
2005/2006 - Patrycja Paszkiewicz
  - Krzysztof Pielecki
2006/2007 - Aleksandra Siernicka
  - Mateusz Wróbel
2007/2008 - Caroline Neumann
  - Roksana Wójcicka
2008/2009 - Marlena Kryściak
  - Tomasz Marczyński

2010/2011

- Honorata Daszkiewicz, Mateusz Wardak

 

Najsympatyczniejszy uczeń

2010/2011

- Paulina Witkowska, Jan Mizerski

 



Nagrody dla uczniów klas I-II

Primus Inter Pares

1999/2000 - Edyta Sapeta kl I
2000/2001 - Klaudia Gburzyńska kl.I
  - Ewa Hałkowska kl.II
2001/2002 - Anna Bujko kl.I
  - Sylwia Święcicki kl.II  
2002/2003 - Karol Pokomeda kl.I
  - Maciej Koperski kl.II
2003/2004 - Justyna Gruchot kl.I
  - Karol Pokomeda kl.II  
2004/2005 - Rafał Miklasiński kl.I
  - Justyna Gruchot kl.II
2005/2006 - Caroline Neumann kl.I
  - Rafał Miklasiński kl.II
2006/2007 - Magdalena Biernacka kl.I
  - Caroline Neumann kl.II
2007/2008 - Natalia Santorek kl.I
  - Magdalena Biernacka kl.II
2008/2009 - Krzysztof Szyszka kl. I
  - Karolina Langiewicz kl. II
Złoty Medal Ucznia

1999/2000 - Ewa Hałkowska kl I
2000/2001 - Sylwia Święcicki kl.I
- Aleksandra Gofryk kl.II
2001/2002 - Maciej Koperski kl.I
- Kamila Smutek kl.II  
2002/2003 - Izabela Chałowska kl.I
- Anna Bujko kl.II
2003/2004 - Tomasz Pobol kl.I
  - Krzysztof Miłosz kl.II
2004/2005 - Aleksandra Szewczyk kl.I
  - Agnieszka Knap kl.II
2005/2006 - Anna Wieczorek kl.I
  - Bartosz Błaszkiewicz kl.II
2006/2007 - Katarzyna Żylis kl.I
  - Roksana Wójcicka kl.II
2007/2008 - Karolina Langiewicz kl.I
  - Karolina Litwin kl.II
2008/2009 - Klaudia Łuczak kl I
  - Natalia Santorek kl. II

 

ROK 2010/2011

1. NAGRODA „im.PATRONA SZKOŁY”                                               

-       I stopnia       - Krzysztof Szyszka

-          II stopnia      - Paulina Witkowska 

-          III stopnia     - Klaudia Łuczak, Iwona Mazur

 

2. NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY           

- Paulina Witkowska

 

3. NAGRODA „MISTRZ WIEDZY”                                                                             

- Krzysztof Szyszka            

 

4. NAGRODA „MISTRZ PRZEDMIOTU”    

- języka polski - Klaudia Łuczak

- język niemiecki - Dagmara Zdunek

- historia - Patrycja Płachecka

- matematyka - Krzysztof Szyszka

- fizyka - Krzysztof Szyszka

- chemia - Krzysztof Szyszka

- biologia - Krzysztof Szyszka

                                                                                                              

 

5.  NAJLEPSZY SPORTOWIEC                                                                    

- Honorata Daszkiewicz                                                                                                                                                           

 - Mateusz Wardak

               

6. NAJSYMPATYCZNIEJSZY ABSOLWENT                                            

- Paulina Witkowska                                                                                                                                                         

- Jan Mizerski 

                                                                                                                                                              

7.  Za godne reprezentowanie szkoły bardzo dobre wyniki sportowe

                                                                                              - Klaudia Żalejko

                                                                                              - Anita Zep

                                                                                              - Iwona Mazur

                                                                                              - Natalia Sosnowska

                                                                                              - Adrian Przybyła

                                                                                              - Błażej Banasik

                                                                                              - Oskar Chwastek

                                                                                              - Kacper Kusznerczuk

                                                                                              - Mateusz Kantowicz

 

 

 

8. Samorząd Szkolny                                                                        -  Paulina Witkowska

                                                                                                              - Paulina Kurpiel

                                                                                                              - Justyna Wełniak

                                                                                                              - Sebastian Kowalski

                                                                                                              - Dominika Tuchanowska

                                                                                                              - Aleksandra Tuchanowska

                                                                                                              - Kinga Jasik

                                                                                                              - Kinga Trzeciak

                                                                                                              - Katarzyna Stachowiak

                                                                                                              - Joanna Stopa

                                                                                                              - Dagmara Zwolińska

                                                                                                              - Martyna Kotecka

                                                                                                              - Maciej Sulikowski

 

 

9. PODZIĘKOWANIE ZA PRACĘ W WOLONTARIACIE CARITAS

- Paulina Witkowska

- Paulina Kurpiel

- Agnieszka Bartosiewicz

- Joanna Kuczun

- Dagmara Zdunek

- Karolina Struś

- Izabela Wedmann

 

 

wzorowy absolwent                                          

43

Honorata Daszkiewicz

3A

44

Iwona Mazur

3A

45

Michał Siernicki

3A

46

Marek Izdebski

3B

47

Paulina Kurpiel

3B

48

Patrycja Płachecka

3B

49

Paulina Witkowska

3B

50

Katarzyna Czepiel

3C

51

Honorata Szurmak

3D

52

Agnieszka Bartusiewicz

3E

53

Agata Bogdańska

3E

54

Maria Kisielowska

3E

55

Sebastian Kowalski

3E

56

Joanna Kuczun

3E

57

Klaudia Łuczak

3E

58

Aurelia Ochędalska

3E

59

Aleksander Panek

3E

60

Oliwia Paszkiewicz

3E

61

Adrian Przybyła

3E

62

Karolina Struś

3E

63

Amanda Szczepańska

3E

64

Krzysztof Szyszka

3E

65

Izabela Wedmann

3E

66

Patrycja Więch

3E

67

Gabriela Wronkowska

3E

68

Dagmara Zdunek

3E

69

Mateusz Skotarczak

3F

70

Mateusz Kantowicz

3G

 

2011/2012   Nagrodzeni absolwenci:

 

Nagroda  Patrona Szkoły             I stopnia  -  Kinga Trzeciak,  II stopnia - Marta Kępska,

III stopnia -  Mateusz Nowak.

Absolwentka Kinga Jasik (dotychczasowa Przewodnicząca Szkolnego Samorządu Uczniowskiego) otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Mistrz Wiedzy -  Paweł Zdunek.

Mistrz Przedmiotu  

Biologia-  Marta Kępska

chemia - Paweł Zdunek

 historia - Łukasz Suchanowski

 fizyka - Kinga Trzeciak

język niemiecki - Karolina Pietruszka

Najlepszy  sportowiecIwona Pasternacka oraz  Szymon Wróbel.

 

Najsypateczniejsi absolwenci  Aleksandra Walczak

Szymon Kosmalski.

 

 

Wzorowi Absolwenci:

Kinga Jasik, Szymon Kosmalski, Karol Dąbrowski, Emil Ostrowski, Karolina Pielecka, Kamila Zajko, Sandra Dwojak, Marta Kępska, Patrycja Węgrzyn, Paula Dąbrowska, Łukasz Bernacki, Aleksandra Cieplik, Wojciech Kaźmierski-Zawada, Michalina Kowalska, Mateusz Nowak, Karolina Pietruszka, Aleksandra Pleszyniak, Katarzyna Stachowiak, Kinga Trzeciak, Aleksandra Walczak, Andżelika Zalewska, Paweł Zdunek,

Witold Kowalski, Iwona Pasternacka, Daria Poborska, Aleksandra Suchanowska, Anna Tworek.

 

 

Za godne reprezentowanie szkoły i bardzo dobre wyniki sportowe zostali nagrodzeni

Aleksandra Pleszyniak, Karolina Pietruszka,  Sylwia Czarniak, Justyna Chałubińska,

Mateusz Nowak,  Adrian Kozłowski,  Michał Cabański,  Tomasz Choroś, Szymon Kosmalski.

 

Tomasz Ignaciuk został nagrodzony za działalność na rzecz biblioteki szkolnej.

Za pracę w Samorządzie Szkolnym: Kinga JasikKinga Trzeciak,  Katarzyna Stachowiak,   Katarzyna Nagły, Dominika Suchanowska,  Aleksandra SuchanowskaSzymon Kosmalski,  Kamil Kucharski.

 

Za pracę w Caritas nagrody otrzymali:

Żaneta Abraham, Sylwia Czarniak, Kinga Jasik, Katarzyna Zając, Tomasz Choroś, Jan Marczyński,  Patrycja Piekarska, Weronika Jatkowska,  Emila Buczkowska, Paulina Matusiak, Aleksandra Kotas, Milana Pytliczek, Patrycja Wieczorek, Karolina Berkiewicz, Mateusz Nowak, Aleksandra Suchanowska, Anna Tworek.

 

W roku szkolnym 2011/2012 gimnazjaliści odnieśli wiele sukcesów w wielu innych obszarach, a w szczególności:

Zofia Mikońska, Paula Roman otrzymały wyróżnienia w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur. 

Michał Cabański, Tomasz Choroś, Michał Todys zajęli drużynowo  III miejscew powiatowych eliminacjach konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Zuzanna Kurczyk - III miejsce w Powiatowym Konkursie na Pisankę Wielkanocną organizowanym przez  Sławieński Dom Kultury.

Marcelina Dobak zdobyła nagrodę:  Brązowa  Muszla 2012 w Konkursie Poezji Morskiej dla Gimnazjalistów Powiatu Sławieńskiego, organizator: Biblioteka Miejska w Darłowie oraz Gimnazjum w Darłowie.

Sara Majkowicz zajęła I miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym Osoby z dysleksją, które zmieniły świat, organizator: Sławieński Oddział PTD.

Lucyna Szczot - II miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym Osoby z dysleksją, które zmieniły świat.

Eryk Bledziewski - III miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym  Osoby z dysleksją, które zmieniły świat.

 

 

Nagrody w Gimnazjum Miejskim Nr 1 w Sławnie r.szk.2012/2013

 

1. NAGRODA „ im.PATRONA SZKOŁY”- I stopnia - Marta Madej-Gajewska

  • II stopnia - Anna Radzik

  • III stopnia - Michał Cabański

 

2. NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY - Laura Smolarczuk

 

3. NAGRODA „MISTRZ WIEDZY” - Marta Madej-Gajewska

 

4. NAGRODA „MISTRZ PRZEDMIOTU”

- biologia - Anna Radzik

- historia - Michał Małecki

- fizyka - Michał Cabański

- język niemiecki - Aleksandra Leśniewska

 

5. NAJLEPSZY SPORTOWIEC - Klaudia Tomczyk

- Michał Cabański

 

6. NAJSYMPATYCZNIEJSZA ABSOLWENTKA - Klaudia Tomczyk

NAJSYMPATYCZNIEJSZY ABSOLWENT - Piotr Kurpik

 

7. SAMORZĄD SZKOLNY - Smolarczuk Laura

- Kowalski Jędrzej

- Dobak Marcelina

- Suchanowska Karolina

- Łuczycka Kamila

- Witkowska Weronika

- Nagły Katarzyna

- Konkel Oliwia

 

 

8. ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY I BARDZO DOBRE WYNIKI SPORTOWE

Piłka ręczna:

- Bartłomiej Putno

- Bartosz Sieklucki

- Krzysztof Krysik

- Adrian Zep

- Marcin Rek

- Wojciech Maciejewski

- Michała Cabański

- Wojciech Duha

- Kacper Szczęsny

- Miłosz Kadylak

- Michał Retmański

- Jakub Dobak

 

OGÓLNE:

- Marcin Rek

- Wojciech Maciejewski

- Bartłomiej Putno

- Adrian Kozłowski

- Jakub Dobak

- Magdalena Rosiak

- Justyna Witkowska

- Patrycja Romanowska

 

 

9. ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ ZHP - Oktawian Laszkiewicz

- Aleksandra Gens

- Karolina Prylewska

- Martyna Motyl

- Andżelika Kowalczyk

 

10. PODZIĘKOWANIE ZA PRACĘ W WOLONTARIACIE CARITAS

- Tomczyk Klaudia

 

 

11. WZOROWY ABSOLWENT

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Oddział

 

Wojciech Maciejewski

3A

 

Julia Stępień

3A

 

Klaudia Tomczyk

3A

 

Justyna Witkowska

3A

 

Mateusz Wojtun

3A

 

Karol Dąbrowski

3B

 

Jakub Dobak

3B

 

Marcelina Dobak

3B

 

Jędrzej Kowalski

3B

 

Laura Smolarczuk

3B

 

Natalia Bajtek

3C

 

Kinga Kurpiel

3C

 

Magdalena Cichecka

3D

 

Oliwia Konkel

3D

 

Michał Cabański

3E

 

Jakub Hałas

3E

 

Mateusz Kostrzewski

3E

 

Aleksandra Leśniewska

3E

 

Magdalena Łozińska

3E

 

Kamila Łuczycka

3E

 

Marta Madej - Gajewska

3E

 

Michał Malek

3E

 

Patrycja Milczarczyk

3E

 

Paweł Miller

3E

 

Anna Radzik

3E

 

Magdalena Simińska

3E

 

Dominika Witkowska

3E

 

Weronika Witkowska

3E

 

Bartosz Wojciechowski

3E

 

Konrad Zawora

3E

 

Zuzanna Kurczyk

3F

 

Joanna Łydzbińska

3F

 

Sara Majkowicz

3F

 

 

Dla uczniów kl.I - II przyznaje się następujące nagrody:

 

 

1.PRIMUS INTER PARES - kl.I - Adrian Pluto-Prondziński

- kl.II - Zofia Mikońska

 

2. ZŁOTY MEDAL UCZNIA - kl.I - Przemysław Więckowski

- kl.II - Jakub Włodarczyk

 

3. MISTRZ LICZYDŁA - kl.I - Adrian Pluto-Prondzińśki

- kl.II - Zofia Mikońska

 

4. MISTRZ ORTOGRAFII - kl.I - Adrianna Rucińska

- kl.II - Zofia Mikońska

 

5. „WZOROWY UCZEŃ” KLAS I – II

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Oddział

1

Dominika Litwin

1A

2

Alicja Dwojak

1B

3

Weronika Macurek

1B

4

Wiktoria Zych

1B

5

Julia Jurczyk

1C

6

Emilian Witkowski

1C

7

Oliwia Kopera

1D

8

Agnieszka Peła

1D

9

Alicja Bodnar

1E

10

Gabriel Bystrek

1E

11

Wiktoria Demidok

1E

12

Alicja Firganek

1E

13

Oktawia Janus

1E

14

Agnieszka Jelonek

1E

15

Adrian Pluto-Prondziński

1E

16

Adrianna Rucińska

1E

17

Przemysław Więckowski

1E

18

Marta Wojciechowska

1E

19

Jakub Wyrosławski

1E

20

Kornel Zittermann

1E

21

Grzegorz Bryk

2A

22

Szymon Jedliński

2A

23

Martyna Wieczorek

2A

24

Paulina Bartkowska

2B

25

Aleksandra Kaja

2B

26

Oliwia Nowicka

2B

27

Aleks Więckowski

2C

28

Jakub Włodarczyk

2D

29

Marcin Biernacki

2E

30

Marta Bukowska

2E

31

Igor Gołczyński

2E

32

Zofia Mikońska

2E

33

Paula Roman

2E

34

Lucyna Szczot

2E

35

Marcelina Witkowska

2E

36

Marta Wyczlińska

2E

 

 

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie