• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Konkursy Konkursy Konkursy szkół podstawowych

Konkursy szkół podstawowych

Email Drukuj PDF

Listy uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych

dla szkół podstawowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2014/15.

 

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

  

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

Miejscowość

1.

Tomczyk

Patrycja

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

2.

Łabinowicz

Malwina

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

3.

Wachowska

Jolanta

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

4.

Sadowski

Tymoteusz Tadeusz

Społeczna Szkoła Podstawowa

Korlino

5.

Czernikowska

Wiktoria

Społeczna Szkoła Podstawowa

Korlino

6.

Walentynowicz

Julia

Społeczna Szkoła Podstawowa

Korlino

7.

Młyńska

Edyta

Społeczna Szkoła Podstawowa W Słowinie

Słowino

8.

Dąbski

Krystian

Społeczna Szkoła Podstawowa W Słowinie

Słowino

9.

Dąbska

Dżesika

Społeczna Szkoła Podstawowa W Słowinie

Słowino

10.

Machelska

Monika

Zespół Szkół - Gimnazjum

Pieszcz

11.

Kowalska

Zuzanna Natalia

Zespół Szkół - Gimnazjum

Pieszcz

12.

Szwiec

Daria

Zespół Szkół - Gimnazjum

Pieszcz

13.

Majewski

Mateusz

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich W Niemicy

Niemica

14.

Iwko

Paweł

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich W Niemicy

Niemica

15.

Zwolinska

Kinga

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich W Niemicy

Niemica

16.

Surdel

Jakub

Szkoła Podstawowa

Kopnica

17.

Brzezina

Weronika Paulina

Szkoła Podstawowa

Kopnica

18.

Korochoda

Patrycja

Zespół Szkół W Jarosławcu

Jarosławiec

19.

Wierzbowski

Dominik

   

20.

Manuszewska

Angelika

   

21.

Skotarczak

Aleksandra Wiktoria

Szkoła Podstawowa W Staniewicach

Staniewice

22.

Pawłowska

Patrycja Kinga

Szkoła Podstawowa W Staniewicach

Staniewice

23.

Kapa

Katarzyna Marianna

Szkoła Podstawowa W Staniewicach

Staniewice

24.

Sołtysińska

Marlena

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

25.

Cholewińska

Karolina Wiktoria

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

26.

Jazowska

Justyna Joanna

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

27.

Kuczmarska

Aleksandra

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

28.

Leśniewska

Gabriela Zuzanna

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

29.

Czesnowski

Michał Mieszko

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

30.

Hukała

Miron Jan

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

31.

Bernal

Tomasz

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

32.

Chocianowska

Kornelia

Szkoła Podstawowa

Postomino

33.

Kędzińska

Liliana Alicja

Szkoła Podstawowa

Postomino

34.

Jastrzębska

Anna

Szkoła Podstawowa We Wrześnicy

Wrześnica

35.

Mrugalska

Zofia

Szkoła Podstawowa We Wrześnicy

Wrześnica

36.

Drop

Wiktoria

Szkoła Podstawowa We Wrześnicy

Wrześnica

37.

Creutz

Julia

Szkoła Podstawowa W Sławsku

Sławsko

38.

Głogowska

Anna

Szkoła Podstawowa W Sławsku

Sławsko

39.

Knap

Mateusz

Szkoła Podstawowa W Sławsku

Sławsko

40.

Suchecka

Wiktoria

Sp Im.K. Górskiego

Lejkowo

41.

Kolibowska

Julia

Sp.Im.K.Górskiego

Lejkowo

42.

Madalińska

Wiktoria

Sp.Im.K.Górskiego

Lejkowo

43.

Stępień

Julia

SP Żukowo

Żukowo 65

44.

Sadowski

Oskar

SP Żukowo

Żukowo 65

45.

Oborzyński

Kacper

SP Żukowo

Żukowo 65

 

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY

 

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

Miejscowość

1.

Tomczyk

Patrycja

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

2.

Masłowski

Filip

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

3.

Wachowska

Jolanta

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

4.

Sadowski

Tymoteusz Tadeusz

Społeczna Szkoła Podstawowa

Korlino

5.

Kośka

Partyk Łukasz

Społeczna Szkoła Podstawowa

Korlino

6.

Walentynowicz

Julia

Społeczna Szkoła Podstawowa

Korlino

7.

GRABOWSKI

SEBASTIAN

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W NIEMICY

NIEMICA

8.

MAJEWSKI

MATEUSZ

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W NIEMICY

NIEMICA

9.

RADZKI

PIOTR

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W NIEMICY

NIEMICA

10.

Surdel

Jakub

Zespół Szkół Nr 4 W Kopnicy

Kopnica

11.

Kołakowski

Krzysztof

Zespół Szkoł W Jarosławcu

Jarosławiec

12.

Kołakowska

Wiktoria

Zespół Szkoł W Jarosławcu

Jarosławiec

13.

Manuszewska

Angelika

Zespół Szkoł W Jarosławcu

Jarosławiec

14.

Skotarczak

Aleksandra Wiktoria

Szkoła Podstawowa W Staniewicach

Staniewice

15.

Pawłowska

Patrycja Kinga

Szkoła Podstawowa W Staniewicach

Staniewice

16.

Pszon

Agnieszka

Szkoła Podstawowa W Staniewicach

Staniewice

17.

Błaszczyk

Jakub

Szkoła Podstawowa

Stary Jarosław

18.

Wrzesień

Krystian Dawid

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

19.

Sołtysińska

Marlena

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

20.

Jazowska

Justyna Joanna

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

21.

Kuczmarska

Aleksandra

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

22.

Miszczuk

Julia

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Darłowie

Darłowo

23.

Leśniewska

Gabriela Zuzanna

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

24.

Borkowicz

Oliwia

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

25.

Bernal

Tomasz

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

26.

Cabańska

Izabela Katarzyna

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sławnie

Sławno

27.

Dąbski

Krystian

Społeczna Szkoła Podstawowa W Słowinie

Słowino

28.

Młyńska

Edyta

Społeczna Szkoła Podstawowa W Słowinie

Słowino

29.

Filipek

Piotr

Społeczna Szkoła Podstawowa W Słowinie

Słowino

30.

Madalińska

Wiktoria

SP Im. Kazimierza Górskiego W Lejkowie

Lejkowo

31.

Smoszna

Amelia

SP Im. Kazimierza Górskiego W Lejkowie

Lejkowo

32.

Królikowski

Grzegorz

SP Im. Kazimierza Górskiego W Lejkowie

Lejkowo

33.

Chocianowska

Kornelia

Szkoła Podstawowa

Postomino

34.

Kędzińska

Liliana Alicja

Szkoła Podstawowa

Postomino

35.

Borycki

Tytus

Szkoła Podstawowa We Wrześnicy

Wrześnica

36.

Kępa

Dominika

Szkoła Podstawowa We Wrześnicy

Wrześnica

37.

Knap

Mateusz

Szkoła Podstawowa W Sławsku

Sławsko

38.

Hetmańska

Wiktoria

Szkoła Podstawowa W Sławsku

Sławsko

39.

Kurczyk

Aleksandra

Szkoła Podstawowa W Sławsku

Sławsko

40.

Kucharski

Jacek

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. K. Makuszyńskiego W Sławnie

Sławno

41.

Bińczyk

Szymon

SP Żukowo

Żukowo

42.

Stępień

Julia

SP Żukowo

Żukowo

43.

Sadowski

Oskar

SP Żukowo

Żukowo

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj258
mod_vvisit_counterW tygodniu2047
mod_vvisit_counterW miesiącu9257
Twoje IP
54.156.37.174
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości