• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Konkursy Konkursy Rejonowe konkursy szkół podstawowych

Rejonowe konkursy szkół podstawowych

Email Drukuj PDF

 

LISTA UCZNIÓW

ZAKWALIFIKOWANYCH DO REJONOWYCH KONKURSÓW

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

 

JĘZYK POLSKI –

19 .11.1013r.

godz.14.00

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

Miejscowość

1.

Smoszna

Oliwia

Szkoła Podtawowa w Bobrowicach

Bobrowice

2.

Stebelska

Weronika

Szkoła Podtawowa w Bobrowicach

Bobrowice

3.

Ozdoba

Martyna

Szkoła Podtawowa w Bobrowicach

Bobrowice

4.

Perka

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

5.

Pawlicki

Michał

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

6.

Pawlicka

Hanna

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

7.

Schań

Dawid

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

8.

Mickiewicz

Zuzanna

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

9.

Tomczyk

Patrycja

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

10.

Bilińska

Agata Małgorzata

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

11.

Gawlista

Jan Paweł

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

12.

Sawicka

Weronika Maria

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

13.

Banasik

Sebastian Łukasz

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

14.

Wójcik

Jakub

Szkoła Podstawowa

Kopnica

15.

Fornal

Nikola Lucyna

Szkoła Podstawowa

Kopnica

16.

Surdel

Jakub

Szkoła Podstawowa

Kopnica

17.

Szymańska

Natalia

Zespół Szkół Społecznych

Korlino

18.

Kędziora

Zuzanna

Sp im.K.Górskiego w Lejkowie

Lejkowo

19.

Włodarczyk

Wiktoria

Sp im.K.Górskiego w Lejkowie

Lejkowo

20.

Narkowicz

Martyna

Sp im.K.Górskiego w Lejkowie

Lejkowo

21.

Kiedrowicz

Martyna

SP Żukowo

Łętowo 42

22.

Chocianowska

Kornelia

Szkoła Podstawowa

Postomino

23.

Kędzińska

Liliana

Szkoła Podstawowa

Postomino

24.

Jurewicz

Anna

Szkoła Podstawowa

Postomino

25.

Sobczak

Jakub

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

26.

Mrowińska

Hanna

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

27.

Kluszczyńska

Ada

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

28.

Trojnar

Kinga

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

29.

Morka

Julia

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

30.

Kostrzewska

Julia, Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

31.

Weidemann

Annika, Luisa

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

32.

Czernicki

Alan

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

33.

Karczyńska

Karolina

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

34.

Derliński

Kacper

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

35.

Otowski

Dominik

Społeczna Szkoła Podstawowa

Słowino

36.

Pryszcz

Jakub

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Staniewice

37.

Czarnuch

Nikola

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Staniewice

38.

Skotarczak

Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Staniewice

39.

Ciecieląg

Andżelika

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

Warszkowo

40.

Kwiatek

Julia, Anna

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

Warszkowo

41.

Smyk

Łukasz, Marcin

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

Warszkowo

42.

Śpiechowicz

Paweł

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

43.

Krajewska

Kamila

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

44.

Jastrzębska

Anna

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

MATEMATYKA –

20.11.2013r.

godz.14.00

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

Miejscowość

1.

Materka

Michał

SP Bobrowice

Bobrowice

2.

Ozdoba

Martyna

SP Bobrowice

Bobrowice

3.

Stebelska

Weronika

SP Bobrowice

Bobrowice

4.

Perka

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

5.

Pawlicki

Michał

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

6.

Kupracz

Mateusz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

7.

Schań

Dawid

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

8.

Tomczyk

Patrycja

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

9.

Smętek

Aleksandra

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

10.

Wachowska

Jolanta Oliwia

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

11.

Walczak

Patryk

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Dobiesław

12.

Grzyb

Hubert

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Dobiesław

13.

Prończuk

Maciej

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Dobiesław

14.

Banasik

Sebastian Łukasz

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

15.

Gawlista

Jan Paweł

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

16.

Majchrzak

Dawid Piotr

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

17.

Fornal

Nikola/Lucyna

Szkoła Podstawowa

Kopnica

18.

Moczybroda

Adam/Patryk

Szkoła Podstawowa

Kopnica

19.

Meyer

Michał

Szkoła Podstawowa

Kopnica

20.

Szymańska

Natalia

Zespół Szkół Społecznych

Korlino

21.

Łopata

Karolina

Szkoła Podstawowa im.K.Górskiego

Lejkowo

22.

Kędziora

Zuzanna

Szkoła Podstawowa im.K.Górskiego

Lejkowo

23.

Modlińska

Paula

Szkoła Podstawowa im.K.Górskiego

Lejkowo

24.

Kiedrowicz

Martyna

SP Żukowo

Łętowo 42

25.

Jachna

Wiktoria

SP Żukowo

Łętowo 42

26.

Witczak

Maciej

SP Żukowo

Łętowo 42

27.

Kordyl

Tomasz

Szkoła Podstawowa

Postomino

28.

Jurewicz

Anna

Szkoła Podstawowa

Postomino

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Wiadomości dnia

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj8
mod_vvisit_counterW tygodniu697
mod_vvisit_counterW miesiącu9432
Twoje IP
54.90.237.148
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości