• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Konkursy Konkursy Wyniki etapów szkolnych konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych

Wyniki etapów szkolnych konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych

Email Drukuj PDF

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Konkurs Języka Polskiego

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Izdebska

Gabriela

2.

Kiedrowicz

Wiktoria

3.

Zwolan

Gabriela

4.

Szlawski

Patryk

5.

Malek

Martyna

6.

Kos

Maja Roksana

7.

Radzka

Gabriela Maria

8.

Bojkowski

Igor

9.

Dydyna

Natalia

10.

Jastrzębska

Barbara

11.

Baran

Jakub

12.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

13.

Motykowski

Jarosław

14.

Główczyński

Kacper/ Kamil

15.

Małkowski

Jakub

16.

Król

Mateusz Tomasz

17.

Tarnionek

Patrycja

18.

Chyska

Zofia

19.

Krawczyk

Wiktoria

20.

Dogoda

Aleksander Tomasz

21.

Janicka

Julia Konstancja

22.

Kobryń

Marta

23.

Skupiński

Korol

24.

Nowak

Marta Paulina

Konkurs Matematyczny

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Goryczkiewicz

Anna

2.

Izdebska

Gabriela

3.

Kwiatek

Hubert

4.

Schönwald

Ines

5.

Bojkowski

Igor

6.

Szlawski

Patryk

7.

Foryś

Agata

8.

Mutka

Oliwia Wanessa

9.

Jastrzębska

Barbara

10.

Baran

Jakub

11.

Skibińska

Dagmara, Wanda

12.

Kostrzewa

Angelika

13.

Klimowicz

Aleksander Arkadiusz

14.

Rychlewska

Zuzanna

15.

Król

Mateusz Tomasz

16.

Hamar

Zuzanna

17.

Janicka

Julia

18.

Motykowski

Jarosław

19.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

20.

Myśliński

Szymon

21.

Wirkus

Marcel

22.

Glinka

Bartłomiej

23.

Sawicka

Roksana

Konkurs Języka Angielskiego

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Jung

Aleksandra

2.

Jastrzębska

Barbara

3.

Sieradzka

Jowita

4.

Stanulewicz

Weronika

5.

Sobolewska

Agata

6.

Główczyński

Kacper Kamil

7.

Bojkowski

Igor

8.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

9.

Rut

Magdalena

10.

Stefański

Krzysztof Cezary

11.

Hinc

Amelia

12.

Marsula

Weronika

13.

Mutka

Oliwia Wanessa

14.

Janiszewski

Maciej

15.

Filipek

Hanna

16.

Król

Mateusz Tomasz

17.

Byrwa

Dominika

18.

Wodziński

Hubert

19.

Tomczyk

Jakub

20.

Wójcik

Matylda

21.

Styczeń

Eryk Stanisław

22.

Wal

Kacper

23.

Czarnuch

Kinga

24.

Karczyński

Jakub

25.

Nowak

Marta

26.

Izdebska

Gabriela

27.

Izdebski

Marcel

Konkurs Języka Niemieckiego

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Izdebska

Gabriela

2.

Dembowy

Mateusz

3.

Rammig

Beata Karolina

4.

Iwko

Nadia Amanda

5.

Marciniak

Kornel

6.

Giś

Oliwier

 

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj265
mod_vvisit_counterW tygodniu2054
mod_vvisit_counterW miesiącu9264
Twoje IP
54.156.37.174
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości