• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Konkursy Konkursy LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPÓW REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPÓW REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPÓW REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Bojkowski

Igor

Zespół Szkół w Jarosławcu

2.

Rychlewski

Jakub

Zespół Szkół w Jarosławcu

3.

Janicka

Julia Konstancja

Szkoła Podstawowa

4.

Pacuła

Jakub

Szkoła Podstawowa

5.

Kiełkowski

Bartosz Stanisław

Szkoła Podstawowa

6.

Główczyński

Kacper/Kamil

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie

7.

Małkowski

Jakub

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie

8.

Skibińska

Dagmara/ Wanda

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie

9.

Wagner

Julia

SP im. Noblistów Polskich w Niemicy

10.

Myśliński

Szymon

SP im. Noblistów Polskich w Niemicy

11.

LIS

KRZYSZTOF

SP im. Noblistów Polskich w Niemicy

12.

Sieradzka

Jowita

Szkoła Podstawowa w Postominie

13.

Ciechanowska

Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Postominie

14.

Żółć

Klaudia

Szkoła Podstawowa w Postominie

15.

Radzka

Gabriela

Społeczna Szkoła Podstawowa

16.

Filipek

Hanna

Społeczna Szkoła Podstawowa

17.

Majczyk

Anna

Społeczna Szkoła Podstawowa

18.

Kos

Maja Roksana

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

19.

Fedoruk

Natalia

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

20.

Król

Mateusz Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

21.

Tarnionek

Patrycja

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

22.

Brzozowska

Wioletta Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

23.

Niedzielska

Oliwia

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

24.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

Szkoła Podstawowa nr 3

25.

Radawiec

Wojciech

Szkoła Podstawowa nr 3

26.

Dróżdż

Amelia

Szkoła Podstawowa nr 3

27.

Rut

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 3

28.

 Szkatulska

Natalia Barbara

Zespół Szkół nr 2 w Starym Jarosławiu

29.

Fedyniak

Ewa Maria

Zespół Szkół nr 2 w Starym Jarosławiu

30.

Krawczyk

Wiktoria

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

31.

Staniszewski

Aksel

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

32.

Tarkowski

Jakub

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

33.

Bojaryn

Wiktoria Olimpia

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

34.

Tiso

Dominik Albert

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

35.

Kwiatek

Natalia Anna

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

36.

Baran

Jakub

Zespół Szkół we Wrześnicy

37.

Jastrzębska

Barbara

Zespół Szkół we Wrześnicy

38.

Myślak

Julia

Zespół Szkół we Wrześnicy

39.

Zwolan

Gabriela

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

40.

Zaręba

Eryk

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

41.

Szlawski

Patryk

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

42.

Glinka

Bartłomiej

Zespół Szkół w Sławsku

43.

Nowak

Marta

Zespół Szkół w Sławsku

44.

Stępniak

Julia

Zespół Szkół w Sławsku

45.

Kiedrowicz

Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Żukowie

46.

Izdebska

Gabriela

Szkoła Podstawowa w Żukowie

47.

Dembowa

Otylia

Szkoła Podstawowa w Żukowie

Konkurs Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Dogoda

Aleksander, Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 4

2.

Kujawa

Julia

Szkoła Podstawowa nr 4

3.

Skibińska

Dagmara

SP Lejkowo

4.

MYŚLIŃSKI

SZYMON

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.NOBLISTÓW POLSKICH W NIEMICY

5.

LIS

KRZYSZTOF

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.NOBLISTÓW POLSKICH W NIEMICY

6.

KOBRYŃ

MARTA

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.NOBLISTÓW POLSKICH W NIEMICY

7.

Ludwikowski

Kamil

Szkoła Podstawowa w Postominie

8.

Sieradzka

Jowita

Szkoła Podstawowa w Postominie

9.

Żółć

Klaudia

Szkoła Podstawowa w Postominie

10.

Mutka

Oliwia Wanessa

Szkoła Podstawowa Nr 1                              im. K. Makuszyńskiego

11.

Król

Mateusz Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

12.

Bukowska

Matylda

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

13.

Janiszewski

Marcel

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

14.

Tarnionek

Patrycja

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

15.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

Szkoła Podstawowa nr 3

16.

Skok

Kamil Daniel

Szkoła Podstawowa nr 3

17.

Motykowski

Jarosław

Szkoła Podstawowa nr 3

18.

Kazusek

Maciej Zbigniew

Szkoła Podstawowa nr 3

19.

Bartczak

Tomasz

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

20.

Sokoliński

Krystian

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

21.

Karczewska

Wiktoria

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

22.

Baran

Jakub

Zespół Szkół we Wrześnicy

23.

Sitkiewicz

Oliwier

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

24.

Trawińska

Emilia Dorota

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

25.

Bojaryn 

Wiktoria Olimpia

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

26.

Zaręba

Eryk

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

27.

Gabriela

Zwolan

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

28.

Szlawski

Patryk

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

29.

SAWICKA

ROKSANA

SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWSKU

30.

GLINKA

BARTŁOMIEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWSKU

31.

STĘPNIAK

JULIA

SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWSKU

32.

Szklarczyk

Mateusz

Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu

33.

Dembowy

Mateusz

SP Żukowo

34.

Izdebska

Gabriela

SP Żukowo

35.

Kosmala

Wiktor

SP Żukowo

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Hinc

Amelia

Szkoła Podstawowa Nr 1 im.K. Makuszyńskiego

2.

Lińska

Hanna

Szkoła Podstawowa Nr 1 im.K. Makuszyńskiego

3.

Dulnikiewicz

Iga

Szkoła Podstawowa Nr 1 im.K. Makuszyńskiego

4.

Walkowiak

Bartłomiej

SP Lejkowo

5.

Sieradzka

Jowita

Szkoła Podstawowa im . ppor Emilii Gierczak

6.

Stanulewicz

Weronika

Szkoła Podstawowa im . ppor Emilii Gierczak

7.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

Szkoła Podstawowa nr 3

8.

Wyciszkiewicz

Dominika Martyna

Szkoła Podstawowa nr 3

9.

Mielniczek

Mieszko Jan

Szkoła Podstawowa nr 3

10.

Wesołowska

Roksana

Szkoła Podstawowa nr 3

11.

Filipek

Hanna

Społeczna Szkoła Podstawowa

12.

Król

Mateusz Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

13.

Klimowicz

Aleksander Arkadiusz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

14.

Krzemiński

Patryk

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

15.

Jóźwiak

Michalina

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

16.

Staniszewski

Aksel

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

17.

Wodziński

Hubert

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

18.

Kurpiewski

Damian

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

19.

KARCZYŃSKI

JAKUB

SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWSKU

20.

NOWAK

MARTA

SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWSKU

21.

GLINKA

BARTŁOMIEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWSKU

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Bińkowski

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

2.

Iwko

Nadia Amanda

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

3.

Niedzielska

Oliwia

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

4.

Tarnionek

Patrycja

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

5.

Marciniak

Kornel

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

6.

Staniszewski

Aksel

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

7.

Dembowa

Otylia

Szkoła Podstawowa w Żukowie

8.

Izdebska

Gabriela

Szkoła Podstawowa w Żukowie

9.

Dembowy

Mateusz

Szkoła Podstawowa w Żukowie

 
English German Polish

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ulti Clocks content

Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Mamy wakacje!!!

W obiektywie

img_1432467481_301_sm.jpg img_1434136357_174.jpg img_1432467487_265_sm.jpg img_1434136363_637_sm.jpg img_1434136343_212.jpg img_1432235052_958_sm.jpg img_1432467484_16.jpg img_1432235054_908_sm.jpg img_1434136340_518_sm.jpg img_1432235059_897.jpg

Szkoły partnerskie

Wiadomości dnia

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj498
mod_vvisit_counterW tygodniu5993
mod_vvisit_counterW miesiącu17344
Twoje IP
54.81.76.247
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości