• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Start Konkursy Konkursy Armwrestling w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie

Armwrestling w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie

             W środę w naszym gimnazjum odbyły się po raz pierwszy rozgrywki Armwrestling - u, czyli siłowania na rękę. Zawody te poprzedziły eliminacje, w których udział wzięli wszyscy obecni tego dnia uczniowie szkoły.

alt alt alt

Spośród nich we wtorkowych potyczkach wyłonieni zostali najsilniejsi przedstawiciele, reprezentujący każdą klasę. Łącznie do następnego etapu zakwalifikowało się 17 dziewcząt oraz 17 chłopców. Rozgrywki te zorganizowane zostały przez Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM przy współpracy z Gimnazjum Miejskim nr 1 oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

alt alt alt

Zacięta walka pomiędzy chłopcami oraz dziewczętami wyłoniła początkowo czworo półfinalistów.

W kategorii dziewcząt:

  • Patrycja Maciejewska – kl. 1A

  • Natalia Jachna – kl. 2A

  • Natalia Krzemińska – kl. 2D

  • Kamila Podpłońska – kl. 3E

W kategorii chłopców:

  • Dawid Ulatowski – kl. 2A

  • Emil Matusiak – kl. 3E

  • Szymon Krzyżaniak – kl. 3A

  • Paweł Domżalski – kl. 3B

Ostatecznymi zwycięzcami okazali się: Natalia Krzemińska z klasy 2D oraz Dawid Ulatowski z klasy 2A. Gratulujemy!!!

Wygrani zdobyli tytuł mistrzyni i mistrza Szkolnych Rozgrywek Armwrestling - u, otrzymali z rąk Pana Dyrektora Henryka Kudźmy pamiątkowe puchary, a także trzymiesięczne karnety na uczestnictwo w zajęciach samoobrony organizowanych przez USKS GROM. Natomiast wszystkim finalistom wręczone zostały pamiątkowe dyplomy, breloki oraz miesięczne karnety na bezpłatne uczestnictwo w zajęciach.

Wśród wszystkich uczestników wtorkowych eliminacji wylosowano nagrodę główną - roczny karnet na wszystkie zajęcia w ramach sekcji GROM-u. Szczęśliwą zwyciężczynią okazała się uczennica klasy IB Weronika Szymacha.

Na zakończenie rozegrano dodatkowy turniej, w którym udział wzięli chętni uczniowie. Laureatami zostali:

wśród dziewcząt – Paulina Kwiatkowska z kl. 2A

wśród chłopców – Dominik Jasiński z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie.

Nagrodą dla zwycięzców jest miesięczny karnet na zajęcia samoobrony.

Natomiast w gronie nauczycieli zwyciężył p. Stanisław Grudziński – otrzymał również miesięczny karnet na zajęcia samoobrony.

Zarówno wtorkowe eliminacje, jak i środowy finał, wywołały wśród młodzieży wiele zaangażowania i wzajemnej rywalizacji. Jednocześnie wszyscy doskonale się bawili, zarówno siłujący się, jak i licznie zgromadzona w sali gimnastycznej widownia, która wspaniale dopingowała zawodników i nagradzała ich gromkimi brawami..

W międzyczasie odbył się pokaz samoobrony w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Morskich w Darłowie, trenujących pod okiem instruktora samoobrony i sztuk walk Andrzeja Glinki.

 
English German Polish

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ulti Clocks content

Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432467481_301_sm.jpg img_1434136357_174.jpg img_1432467487_265_sm.jpg img_1434136363_637_sm.jpg img_1434136343_212.jpg img_1432235052_958_sm.jpg img_1432467484_16.jpg img_1432235054_908_sm.jpg img_1434136340_518_sm.jpg img_1432235059_897.jpg

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj563
mod_vvisit_counterW tygodniu6754
mod_vvisit_counterW miesiącu19696
Twoje IP
54.144.24.41
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości