• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Konkursy Konkursy Listy uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podst

Listy uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podst

 

Konkurs Języka Polskiego

 

Bielak

Damian

Zespół Szkół we Wrześnicy

Krajewska

Natalia

Zespół Szkół we Wrześnicy

Nowak

Weronika

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Lisek

Julia

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Hutman

Julia

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Kowalska

Kinga

Zespół Szkół w Jarosławcu

Tarlach

Tatiana

Zespół Szkół w Jarosławcu

Koźlińska

Zuzanna Weronika

Zespół Szkół w Jarosławcu

Zielonka

Amanda

Zespół Szkół w Pieszczu - Szkoła Podstawowa

Koralewska

Julia

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Pańka

Andrzej

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Dorosińska

Maja

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Kolibowska

Julia

Sp Im.Kazimierza Górskiego w Lejkowie

Matuszak

Martyna, Sandra

Sp Im.Kazimierza Górskiego w Lejkowie

Kaszyńska

Wiktoria

Sp Im.Kazimierza Górskiego w Lejkowie

Puścian

Igor

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich w Niemicy

Socha

Hubert

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich w Niemicy

Lichota

Daniel

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich w Niemicy

Król

Mateusz Tomasz

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Piłat

Agata Karolina

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Kuriata

Zuzanna

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Tomaszewska

Amelia Zofia

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Mysiorek

Zuzanna

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Szram

Daria / Barbara

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Paczkowska

Anna / Aurelia

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Supieta

Mikołaj / Daniel

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Brzezina

Weronika Paulina

Szkoła Podstawowa w Kopnicy

Dydyna

Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Kopnicy

Kubiak

Klaudia

Szkoła Podstawowa w Kopnicy

Włodarczyk

Kondrad Dominik

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

Stachowiak

Kinga

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

Pietrzyk

Natalia

Szkoła Podstawowa w Warszkowie

Milczarek

Katarzyna

Zespół Szkół w Sławsku

Mikulska

Natalia

Zespół Szkół w Sławsku

Nowak

Marta

Zespół Szkół w Sławsku

Idaczyk

Wiktoria Olga

Szkoła Podstawowa nr 3

Niewielska

Wiktoria Izabela

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Koperska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Świątek

Konrad

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Oborzyńska

Julia

Szkoła Podstawowa w   Żukowie

Siudy

Oliwia

Szkoła Podstawowa w   Żukowie

     

Konkurs Matematyczny

 

Bielak

Damian

Zespół Szkół we Wrześnicy

Piwowarczuk

Jędrzej

Zespół Szkół we Wrześnicy

Lisek

Julia

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Hutman

Julia

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Surma

Sebastian

Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Pańka

Andrzej

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Skotarska

Malwina

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Bartczak

Tomasz

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Kaszyńska

Wiktoria

Sp Im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie

Łopata

Remigiusz

Sp Im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie

Kolibowska

Julia

Sp Im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie

Chojnacki

Jan

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Muszyński

Jakub

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Jastrowski

Jakub

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Żurowski

Szymon

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich w Niemicy

Zawadzka

Julia

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich w Niemicy

Dyrda

Martyna

Szkoła Podstawowa Im. Noblistów Polskich w Niemicy

Juszczak

Mateusz

Społeczna Szkoła Podstawowa w Korlinie

Wisowaty

Karolina Klaudia

Społeczna Szkoła Podstawowa w Korlinie

Włodarczyk

Konrad,.Dominik

Szkoła Podstawowa.   Im. ŻołnierzyAK

Sitkiewicz

Damian

Szkoła Podstawowa.   Im. ŻołnierzyAK w Warszkowie

Pietrzyk

Natalia

Szkoła Podstawowa.   Im. ŻołnierzyAK w Warszkowie

Król

Mateusz Tomasz

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Podwałka

Aleksander

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Szymczak

Piotr

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Wysocki

Nikodem Wacław

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Paczkowska

Anna / Aurelia

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Supieta

Mikołaj / Daniel

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Brzezina

Weronika

Zespół Szkół Nr 4 w Kopnicy

Dydyna

Aleksandra

Zespół Szkół Nr 4 w Kopnicy

Zielonka

Amanda

Zespół Szkół w Pieszczu

Skrzypiec

Łukasz

Zespół Szkół w Pieszczu

Nowakowska

Iga

Zespół Szkół w Pieszczu

Sekulski

Aleksander

Zespół Szkół w Sławsku

Świder

Klaudia

Zespół Szkół w Sławsku

Milczarek

Katarzyna

Zespół Szkół w Sławsku

Tymoszuk

Nadia

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Dereń

Marcelina Agata

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Świątek

Konrad

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Iwko

Bartosz Jan

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

     

Konkurs Języka Angielskiego

 

Dąbska

Julia

Społeczna Szkoła Podstawowa w Słowinie

Kaproń

Mateusz

Społeczna Szkoła Podstawowa w Słowinie

Dąbska

Dżesika

Społeczna Szkoła Podstawowa w Słowinie

Ellward

Karolina

Zespół Szkół we Wrześnicy

Pachuta

Patrycja

Zespół Szkół we Wrześnicy

Piwowarczuk

Jędrzej

Zespół Szkół we Wrześnicy

Koliczko

Marta

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Walasek

Rozalia

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Staniszewski

Aksel

Społeczna Szkoła Podstawowa Sto w Darłowie

Królikowski

Patryk

Szkoła Podstawowa w Lejkowie

Skibińska  

Dagmara

Szkoła Podstawowa w Lejkowie

Pawlak

Patryk

Społeczna Szkoła Podstawowa

Sieradzka

Jowita

Szkoła Podstawowa im. ppor.E. Gierczak w Postominie

Kuriata

Zuzanna

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Tyfel

Adrian

Szkoła Podstawowa Nr 3

Król

Mateusz Tomasz

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Jasińska

Wiktoria Laura

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Darłowie

Paczkowska

Anna / Aurelia

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Supieta

Mikołaj / Daniel

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w   Sławnie

Milczarek

Katarzyna

Zespół Szkół w Sławsku

Sekulski

Aleksander

Zespół Szkół w Sławsku

Szafrański

Jakub

Zespół Szkół w Sławsku

Niewielska

Wiktoria Izabela

Szkoła Podstawowa nr 3 W Sławnie

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

Szkoła Podstawowa nr 3 W Sławnie

Świątek

Konrad

Szkoła Podstawowa nr 3 W Sławnie

Wodyk

Magda Olga

Szkoła Podstawowa nr 3 W Sławnie

     

Konkurs Języka Niemieckiego

 

Szymczak

Piotr

SP nr 3 w Darłowie

Marek

Michał Jan

SP nr 3 w Darłowie

Nowakowska

Maja Marta

SP nr 3 w Darłowie

Bednarczyk

Aleksader Jan

SP nr 3 w Darłowie

 
English German Polish

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ulti Clocks content

Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432467481_301_sm.jpg img_1434136357_174.jpg img_1432467487_265_sm.jpg img_1434136363_637_sm.jpg img_1434136343_212.jpg img_1432235052_958_sm.jpg img_1432467484_16.jpg img_1432235054_908_sm.jpg img_1434136340_518_sm.jpg img_1432235059_897.jpg

Wiadomości dnia

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1119
mod_vvisit_counterW tygodniu1119
mod_vvisit_counterW miesiącu10997
Twoje IP
54.221.147.93
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości