• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Konkursy
Konkursy

KONKURS NA KOTYLION

Email Drukuj PDF

   W związku ze zbliżającym się Dniem Niepodległości Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole konkurs klasowy na najpiękniejszy kotylion. Każda klasa przygotowała swoją pracę zgodnie z otrzymanym od SU regulaminem. Komisja w składzie: Pani Małgorzata Sarosiek, Pani Renata Mielcarz i Pani Agata Zapor, oceniały przede wszystkim estetykę, terminowość oraz przestrzeganie zasad regulaminu wykonania kotylionów.

alt alt alt

 

  Z przyjemnością przedstawiamy wyniki:

      I       miejsce – 2 E                                                                                                     

      II      miejsce – 3 C                        

      III     miejsce – 3 A

      IV     miejsce – 2 B, 2 C, 2 D

      V      miejsce – 3 E

      VI     miejsce – 2 A

alt alt

Przypominamy, że konkurs wlicza się w klasyfikację Ligi Klas. Gratulujemy!

 

Wyniki etapów szkolnych konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych

Email Drukuj PDF

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Konkurs Języka Polskiego

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Izdebska

Gabriela

2.

Kiedrowicz

Wiktoria

3.

Zwolan

Gabriela

4.

Szlawski

Patryk

5.

Malek

Martyna

6.

Kos

Maja Roksana

7.

Radzka

Gabriela Maria

8.

Bojkowski

Igor

9.

Dydyna

Natalia

10.

Jastrzębska

Barbara

11.

Baran

Jakub

12.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

13.

Motykowski

Jarosław

14.

Główczyński

Kacper/ Kamil

15.

Małkowski

Jakub

16.

Król

Mateusz Tomasz

17.

Tarnionek

Patrycja

18.

Chyska

Zofia

19.

Krawczyk

Wiktoria

20.

Dogoda

Aleksander Tomasz

21.

Janicka

Julia Konstancja

22.

Kobryń

Marta

23.

Skupiński

Korol

24.

Nowak

Marta Paulina

Konkurs Matematyczny

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Goryczkiewicz

Anna

2.

Izdebska

Gabriela

3.

Kwiatek

Hubert

4.

Schönwald

Ines

5.

Bojkowski

Igor

6.

Szlawski

Patryk

7.

Foryś

Agata

8.

Mutka

Oliwia Wanessa

9.

Jastrzębska

Barbara

10.

Baran

Jakub

11.

Skibińska

Dagmara, Wanda

12.

Kostrzewa

Angelika

13.

Klimowicz

Aleksander Arkadiusz

14.

Rychlewska

Zuzanna

15.

Król

Mateusz Tomasz

16.

Hamar

Zuzanna

17.

Janicka

Julia

18.

Motykowski

Jarosław

19.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

20.

Myśliński

Szymon

21.

Wirkus

Marcel

22.

Glinka

Bartłomiej

23.

Sawicka

Roksana

Konkurs Języka Angielskiego

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Jung

Aleksandra

2.

Jastrzębska

Barbara

3.

Sieradzka

Jowita

4.

Stanulewicz

Weronika

5.

Sobolewska

Agata

6.

Główczyński

Kacper Kamil

7.

Bojkowski

Igor

8.

Kowalczyk

Aleksandra Weronika

9.

Rut

Magdalena

10.

Stefański

Krzysztof Cezary

11.

Hinc

Amelia

12.

Marsula

Weronika

13.

Mutka

Oliwia Wanessa

14.

Janiszewski

Maciej

15.

Filipek

Hanna

16.

Król

Mateusz Tomasz

17.

Byrwa

Dominika

18.

Wodziński

Hubert

19.

Tomczyk

Jakub

20.

Wójcik

Matylda

21.

Styczeń

Eryk Stanisław

22.

Wal

Kacper

23.

Czarnuch

Kinga

24.

Karczyński

Jakub

25.

Nowak

Marta

26.

Izdebska

Gabriela

27.

Izdebski

Marcel

Konkurs Języka Niemieckiego

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

1.

Izdebska

Gabriela

2.

Dembowy

Mateusz

3.

Rammig

Beata Karolina

4.

Iwko

Nadia Amanda

5.

Marciniak

Kornel

6.

Giś

Oliwier

 

 

Uczniowie zakwalifikowani do rejonowych konkursów przedmiotowych

Email Drukuj PDF

˗      Konkurs Polonistyczny,

Nazwisko

Imię

Kl

Borkowicz

Oliwia

3A

Podpłońska

Julia

3E

˗      Konkurs Matematyczny,

Nazwisko

Imię

Kl

Cabańska

Izabela

3E

Santorek

Julia

3E

˗      Konkurs Chemiczny,

Nazwisko

Imię

Kl

Niewielska

Wiktoria,

2B

Cabańska

Izabela,

3E

˗      Konkurs Biologiczny

Nazwisko

Imię

Kl

Paczkowska

Anna

2B

Świątek

Konrad

2B

˗      Konkurs Geograficzny,

Nazwisko

Imię

Kl

Paczkowska

Anna

2B

Santorek

Julia

3E

˗      Konkurs Języka Angielskiego

Nazwisko

Imię

Kl

Lenarcik

Aleksandra

2E

Dresler

Gracjan

3E

Rakowski

Bartosz

3E

˗      Konkurs Języka Niemieckiego

Nazwisko

Imię

Kl

Lokś

Klaudia

3 B

Kapralska

Klaudia

3 E

Kwiatek

Julia

3 B

˗      Konkurs Fizyczny

Nazwisko

Imię

Kl

Lewicka

Julia

3E

Hinc

Adam

3E

˗      Konkurs Historyczny

Nazwisko

Imię

Kl

Lewicka

Julia Małgorzata

3 E

Bernal

Tomasz

3 E

˗      Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Nazwisko

Imię

Kl

Czesnowski

Michał

3E

Fenik

Oktawian

3E

 

Konkursy przedmiotowe 2017/18

Email Drukuj PDF
TERMINARZ KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
             
Lp. Typ konkursu Termin przeprowadzenia
etapu szkolnego
(I etap)
Termin przeprowadzenia
etapu rejonowego
(II etap)
Termin ogłoszenia wstępnych wyników
etapu rejonowego (II etap)
Termin przeprowadzenia
etapu wojewódzkiego
(III etap)
Termin ogłoszenia wstępnych wyników
etapu wojewódzkiego
(III etap)
 
GIMNAZJA
5. Chemiczny 16 października 2017 r.
godz. 10.00
20 listopada 2017 r.
godz. 14.00
04 grudnia 2017 r. 5 lutego 2018 r.
godz. 14.00
19 lutego 2018 r.
6. Polonistyczny 16 października 2017 r.
godz. 13.00
21 listopada 2017 r.
godz. 14.00
05 grudnia 2017 r. 6 lutego 2018 r.
godz. 14.00
20 lutego 2018 r.
7. Języka Angielskiego 17 października 2017 r.
godz. 10.00
22 listopada 2017 r.
godz. 14.00
06 grudnia 2017 r. 7 lutego 2018 r.
godz. 14.00
21 lutego 2018 r.
8. Matematyczny 17 października 2017 r.
godz. 13.00
23 listopada 2017 r.
godz. 14.00
07 grudnia 2017 r. 8 lutego 2018 r.
godz. 14.00
22 lutego 2018 r.
9. Geograficzny 18 października 2017 r.
godz. 10.00
24 listopada 2017 r.
godz. 14.00
08 grudnia 2017 r. 9 lutego 2018 r.
godz. 14.00
23 lutego 2018 r.
10. Języka Niemieckiego 18 października 2017 r.
godz. 13.00
27 listopada 2017 r.
godz. 14.00
11 grudnia 2017 r. 12 lutego 2018 r.
godz. 14.00
26 lutego 2018 r.
11. Fizyczny 19 października 2017 r.
godz. 10.00
28 listopada 2017 r.
godz. 14.00
12 grudnia 2017 r. 13 lutego 2018 r.
godz. 14.00
27 lutego 2018 r.
12. Historyczny 19 października 2017 r.
godz. 13.00
29 listopada 2017 r.
godz. 14.00
13 grudnia 2017 r. 14 lutego 2018 r.
godz. 14.00
28 lutego 2018 r.
13. Biologiczny 20 października 2017 r.
godz. 10.00
30 listopada 2017 r.
godz. 14.00
14 grudnia 2017 r. 15 lutego 2018 r.
godz. 14.00
01 marca 2018 r.
14. Wiedza o Społeczeństwie 20 października 2017 r.
godz. 13.00
1 grudnia 2017 r.
godz. 14.00
15 grudnia 2017 r. 16 lutego 2018 r.
godz. 14.00
02 marca 2018 r.
 

Jaka to melodia

Email Drukuj PDF

We wtorek 10 października Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszego gimnazjum konkurs muzyczny „Jaka to melodia”. Do udziału zgłosiły się wszystkie klasy. W pierwszym etapie zostały  podzielone na trzy grupy. W każdej z nich znalazły się trzy klasy, które rywalizowały między sobą o wejście do finału. Spośród wszystkich klas, w poszczególnych rundach, najlepsze okazały się 3B2E i 2B. Właśnie te drużyny dotarły do finału naszej zabawy. Choć wiele wskazywało na zwycięstwo 2E, głównie dzięki znajomości polskich klasyków, zwycięstwo odniosła klasa 2B. Na najniższym stopniu podium stanęła klasa 3B. Serdecznie gratulujemy!

 alt  alt

alt  alt

alt

 


Strona 1 z 77
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterW tygodniu2384
mod_vvisit_counterW miesiącu7617
Twoje IP
54.198.221.13
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości