• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Komunikaty
Komunikaty

...

Email Drukuj PDF

Kryteria naboru do klasy biologiczno-chemicznej,

która funkcjonować będzie w Gimnazjum Nr 1 w Sławnie

od 1 września 2014r.

Więcej…
 

....

Email Drukuj PDF

 

Lista uczniów przyjętych do klas pierwszych

 

Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie

 

rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2016/2017

 

 

1. Andrykowska Monika Renata
2. Antoszko Dominik
3. Bajtek Mateusz Władysław
4. Bartnik Kacper
5. Bednarczyk Eryk
6. Bolesta Jakub Dariusz
7. Borak Damian
8. Borek Dominik
9. Cieślarczyk Ewa Weronika
10. Czyż Laura Anna
11. Dereń Marcelina Agata
12. Drzonkowska Julia
13. Duda Natalia Emilia
14. Duszyńska Zuzanna
15. Gajewski Piotr
16. Głowacka Wiktoria Maria
17. Głuch Laura
18. Gorczyńska Patrycja Katarzyna
19. Grabowska Oliwia
20. Grądzka Magdalena
21. Grzelak Oskar Marek
22. Grzybek Maja Weronika
23. Gunerka Kornelia Maria
24. Herfort Daniel
25. Hetmańska Agata Zuzanna
26. Idaczyk Wiktoria Olga
27. Idzik Konrad Paweł
28. Iwaniec Michał Jacek
29. Jakimiak Jakub Mikołaj
30. Jażdżewski Kacper
31. Jeż Patryk Tristan
32. Jóźwiak Zuzanna
33. Kamiński Dawid
34. Kamiński Kacper Patryk
35. Kania Julia
36. Karczewska Paulina
37. Kęsik Oliwia Józefa
38. Koperska Julia Jolanta
39. Koperska Michalina Mirosława
40. Korol Katarzyna Natalia
41. Kowalczyk Kinga Marianna
42. Kowalewska Karolina
43. Krzemieniec Jakub Adam
44. Krzyżaniak Małgorzata Maria
45. Kuśnierek Zuzanna
46. Lachowicz Michał
47. Lenarcik Aleksandra Angelika
48. Leśniewski Gracjan Wojciech
49. Lisiecki Marcel
50. Lubocka Nikola Magdalena
51. Majchrzak Mikołaj Michał
52. Marczak Małgorzata Anita
53. Mariak Nela
54. Marszałek Natalia Julia
55. Matulka Artur
56. Mrowicka Dominika Patrycja
57. Mysiorek Zuzanna
58. Niedzielska Natalia Maria
59. Nienałtowski Michał Wojciech
60. Niewielska Wiktoria Izabela
61. Olesiak Michał Ireneusz
62. Olszewski Cyprian
63. Opara Anna Janina
64. Paczkowska Anna Aurelia
65. Piechocka Nina Monika
66. Porowska Wiktoria Anna
67. Purcha Martyna Daria
68. Rabenda Seweryn
69. Radziwon Magdalena Oliwia
70. Rozen Weronika
71. Różyczko Roksana Katarzyna
72. Ruciński Bartosz
73. Rudnik Jakub
74. Sało Paulina Weronika
75. Serewiś Kinga
76. Sitek Dominika
77. Siudy Oliwia
78. Skrzeczkowska Klaudia Oliwia
79. Smoniowska Wiktoria
80. Sosiński Julian Marcin
81. Stach Agnieszka Ewelina
82. Stachowiak Kinga
83. Stanik Wojciech Henryk
84. Supieta Mikołaj Daniel
85. Szafrańska Oliwia Anna
86. Szamocka Zuzanna Jadwiga
87. Szaryk Jakub Adrian
88. Szcześniak Tomasz
89. Szkudlarek Laura
90. Szram Daria Barbara
91. Szultka Patryk
92. Szymkiewicz Wiktoria Alicja
93. Szymura Kacper
94. Świątek Konrad
95. Świstuń Patryk
96. Tomaś Karolina Anna
97. Tomczak Maciej Antoni
98. Tutla Aleksandra Zofia
99. Tymoszuk Nadia
100. Wardak Amelia Katarzyna
101. Winiarski Mateusz Robert
102. Wodyk Magdalena Olga
103. Wyciszkiewicz Adam
104. Zalewski Kornel
105. Zych Wojciech Filip
106. Żak Julia Marcelina
107. Żebryk Arkadiusz
108. Żyto Joanna Agnieszka

 

 

 

Gimnazjum Miejskie Nr 1 im. mjra Henryka Sucharskiego w Sławnie

ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017

Więcej…
 

Obozy Taneczne - Magnetica

Email Drukuj PDF

Więcej…
 

Egzamin Gimnazjalny

Email Drukuj PDF

23.04.2014r. (środa)

Część humanistyczna:

1) historia i wiedza o społeczeństwie – 60 minut – godz. 09.00 - 10.00, w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu może być przedłużony – (nie więcej niż 80 minut) – godz. 09.00 - 10.20
2) język polski – 90 minutgodz. 11.00 – 12.30 w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu może być przedłużony – (nie więcej niż 135 minut) – godz.11.00 – 13.15

24.04.2014r. (czwartek)

Część matematyczno-przyrodnicza:

1) przedmioty przyrodnicze – 60 minut – godz. 09.00 - 10.00, w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu może być przedłużony – (nie więcej niż 80 minut) – godz.09.00 - 10.20
2) matematyka – 90 minut – godz.11.00 – 12.30 w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu może być przedłużony – (nie więcej niż 135 minut) – godz.11.00 – 13.15

25.04.2014r. (piątek)

Część z języka obcego nowożytnego:

1) poziom podstawowy – 60 minut – w godz. 09.00 - 10.00, w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu może być przedłużony – (nie więcej niż 80 minut) – godz.09.00 - 10.20
2) poziom rozszerzony – 60 minut – w godz. 11.00 – 12.00, w przypadku uczniów, dla których czas trwania egzaminu może być przedłużony – (nie więcej niż 90 minut) – godz.11.00 – 12.30.

 CZAS PRACY Z ZESTAWEM EGZAMINACYJNYM LICZY SIĘ OD MOMENTU ZAPISANIA NA TABLICY GODZINY ROZPOCZĘCIA PRACY

 

Informacja dla szkół ponadgimnazjalnych

Email Drukuj PDF

       Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie informuje, że dnia 08 kwietnia 2014r. w godzinach od 10:50 do 12:30 odbędzie się na terenie szkoły prezentacja ofert szkół ponadgimnazjalnych.
Zainteresowane szkoły prosimy o zgłoszenie swojego udziału w sekretariacie Gimnazjum pod numerem telefonu: 59 - 810 - 35 - 66 do dnia 28 marca 2014r.

Serdecznie zapraszamy!

 


Strona 9 z 25
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj216
mod_vvisit_counterW tygodniu1281
mod_vvisit_counterW miesiącu7678
Twoje IP
54.82.29.141
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości