• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Komunikaty Zakwalifikowani uczniowie do rejonowych konkursów szkół podstawowych.

Zakwalifikowani uczniowie do rejonowych konkursów szkół podstawowych.

Email Drukuj PDF

 

II etap konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii


Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

Miejscowość

1.

Bobrowski

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

2.

Polakowska

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

3.

Augustyn

Milena

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

4.

Kacprzyk

Kajetan

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

5.

Wójcik

Jakub

Zespół Szkół nr 4 w Kopnicy

Kopnica

6.

Koszmieder

Bartosz

Zespół Szkół nr 4 w Kopnicy

Kopnica

7.

Zbrojewska

Aleksandra

Zespół Szkół nr 4 w Kopnicy

Kopnica

8.

Stachowska

Olimpia

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

9.

Wodowska

Wiktoria

 

 

10.

Wasylew

Jakub

 

 

11.

Jędraszczyk

Roksana

Społeczna Szkoła Podstawowa

Słowino

12.

Jasiak

Aleksandra

Społeczna Szkoła Podstawowa

Słowino

13.

Staniszewska

Agata

Społeczna Szkoła Podstawowa

Słowino

14.

Jarosz

Natalia

Szkoła Podstawowa

Pieszcz

15.

Machelska

Monika

Szkoła Podstawowa

Pieszcz

16.

Zielonka

Adrianna

Szkoła Podstawowa

Pieszcz

17.

Majchrzak

Igor

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

18.

Śpiechowicz

Paweł

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

19.

Krajewska

Kamila

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

20.

Wiatrzyk

Robert Piotr

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

21.

Kotyza

Wojciech Zbigniew

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

22.

Libucha

Piotr Krzysztof

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

23.

Windorpska

Marta

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

24.

Pacan

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

25.

Zajączkowska

Monika

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

26.

Olejniczk

Bartosz

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

27.

Stuleblak

Oskar

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

28.

Lewandowska

Anna

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

29.

Janus

Bogumiła

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

30.

Podpłońska

Kamila Halina

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika

Ostrowiec

31.

Egierd

Daria

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika

Ostrowiec

32.

Kwestarz

Julia Agnieszka

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika

Ostrowiec

33.

PAWŁOWSKA

OLIMPIA

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

34.

ORZECHOWSKI

FILIP

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

35.

GAŁKOWSKA

DOMINIKA

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

36.

Kowalczuk

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich

Niemica

37.

Stalko

Justyna

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich

Niemica

38.

Pietras

Dawid

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich

Niemica

39.

Michalski

Patryk

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego

Lejkowo

40.

Seweryn

Laura

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego

Lejkowo

41.

Strzelecka

Natalia

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego

Lejkowo







II etap konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

Miejscowość

1.

Perka

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

2.

Nowak

Bartosz

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

3.

Jaźwiński

Borys

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

4.

Sawicka

Andżelika

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierza WOP

Darłowo

5.

Banach

Klaudia

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego

Lejkowo

6.

Ziobro

Jakub

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego

Lejkowo

7.

Strzelecka

Natalia

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego

Lejkowo

8.

Otowski

Dominik

Społeczna Szkoła Podstawowa

Słowino

9.

Jasiak

Aleksandra

Społeczna Szkoła Podstawowa

Słowino

10.

Zawolik

Natalia

Społeczna Szkoła Podstawowa

Słowino

11.

Zielonka

Adrianna

Szkoła Podstawowa

Pieszcz

12.

Machelska

Monika

Szkoła Podstawowa

Pieszcz

13.

Jarosz

Natalia

Szkoła Podstawowa

Pieszcz

14.

Majchrzak

Igor

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

15.

Duszyński

Bartosz

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

16.

Piwowarczuk

Jeremi

Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

Wrześnica

17.

Czapliński

Kacper

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Dobiesław

18.

Sobiraj

Karol

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Dobiesław

19.

Grzyb

Hubert

Społeczna Szkoła Podstawowa w Dobiesławiu

Dobiesław

20.

Wiktor

Adam

Zespół Szkół Nr 2 w Starym Jarosławiu

Stary Jarosław

21.

Libucha

Piotr Krzysztof

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

22.

Pacholski

Filip

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

23.

Sokolińska

Daria

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Darłowo

24.

Matusiak

Emil

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

25.

Widorpska

Marta

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

26.

Wróbel

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

27.

Olejniczak

Bartosz

Szkoła Podstawowa nr 3

Sławno

28.

Janus

Bogumiła

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

29.

Zawadzki

Jacek

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

30.

Szram

Paulina

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego

Sławno

31.

Podpłońska

Kamila Halina

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika

Ostrowiec

32.

Sikora

Wiktoria Dominika

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika

Ostrowiec

33.

Kwestarz

Julia Agnieszka

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika

Ostrowiec

34.

Orzechowski

Filip

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

35.

Michalak

Dawid Paweł

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

36.

Mamrot

Oliwia Michalina

Szkoła Podstawowa w Sławsku

Sławsko

37.

Stachowska

Olimpia

Zespół Szkół w Jarosławcu

Jarosławiec

38.

Tomaszewska

Klaudia

 

 

39.

Izbiński

Aleksander

 

 

40.

Kowalczuk

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich

Niemica

41.

Stalko

Justyna

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich

Niemica

42.

Kaźmierczak

Maja

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich

Niemica

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Wiadomości dnia

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj131
mod_vvisit_counterW tygodniu1920
mod_vvisit_counterW miesiącu9130
Twoje IP
54.224.100.134
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości