• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności Artykuł Start drużyny ZHP

Start drużyny ZHP

W dniu 19.09.2014r. 33 Pomorska Drużyna Starszoharcerska działająca przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie zainaugurowała rok harcerski 2014/15. W imprezie udział wzięli nie tylko druhowie i druhny już działający w drużynie, ale także „biszkopty”, czyli osoby chcące wstąpić w nasze szeregi. W trakcie zbiórki wyruszyliśmy na kilkugodzinny rajd rowerowy, podczas którego nie ominęły nas liczne miłe przygody i niespodzianki przygotowane przez drużynową. Mogliśmy także poznać nowe oblicze naszego miasta i jego okolic. Punktem kulminacyjnym było ognisko. Po takiej wyprawie młodzi harcerze mogą z przekonaniem zanucić słowa piosenki: „harcerzem być, to gratka nie lada”. Kolejna harcerska impreza już 26 września - Harcerski Start w sławieńskim Domu Harcerza, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.

pwd. Joanna Radziwon

 
English German Polish

Dla uczniów

 

 Plan lekcji

 Galeria fotograficzna

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.