• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności Artykuł Start drużyny ZHP

Start drużyny ZHP

W dniu 19.09.2014r. 33 Pomorska Drużyna Starszoharcerska działająca przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie zainaugurowała rok harcerski 2014/15. W imprezie udział wzięli nie tylko druhowie i druhny już działający w drużynie, ale także „biszkopty”, czyli osoby chcące wstąpić w nasze szeregi. W trakcie zbiórki wyruszyliśmy na kilkugodzinny rajd rowerowy, podczas którego nie ominęły nas liczne miłe przygody i niespodzianki przygotowane przez drużynową. Mogliśmy także poznać nowe oblicze naszego miasta i jego okolic. Punktem kulminacyjnym było ognisko. Po takiej wyprawie młodzi harcerze mogą z przekonaniem zanucić słowa piosenki: „harcerzem być, to gratka nie lada”. Kolejna harcerska impreza już 26 września - Harcerski Start w sławieńskim Domu Harcerza, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.

pwd. Joanna Radziwon

 
English German Polish

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.