• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności Artykuł Uroczysta inauguracja Roku Harcerskiego 2016/17

Uroczysta inauguracja Roku Harcerskiego 2016/17

        W ostatni piątek września, harcerze 33. Pomorskiej Drużyny Starszoharcerskiej wraz z opiekunem panią Joanną Radziwon, wzięli udział w oficjalnym rozpoczęciu nowego Roku Harcerskiego. Impreza odbyła się w sławieńskim Domu Harcerza.  Zbiórka rozpoczęła się uroczystym apelem punktualnie o godzinie 14.

alt

Zaraz po powitaniu zgromadzonych przez komendantkę hufca dh. Barbarę Sobczak, wszyscy uczestnicy Harcerskiego Startu udali się na Cmentarz Komunalny, by oddać hołd poległym i pomordowanym w 1939 r. harcerzom – obrońcom Grodna. Po powrocie do siedziby hufca, uczestnicy mogli posilić się pyszną grochówką. Niespodzianką dla zuchów i harcerzy było zwiedzanie „kącika historycznego” druha hm. Pawła Bluma, w którym zgromadził wiele osobistych eksponatów związanych z jego osobą i historią hufca. Dalsza część programu to oczywiście najbardziej oczekiwana loteria fantowa i ogromna moc emocji. Nikt nie opuścił zbiórki bez upominku.
Teraz możemy realizować zaplanowane na ten rok zadania na cotygodniowych spotkaniach. Zapraszamy na zbiórki wszystkich, którzy chcą należeć do harcerskiej rodziny w środy o godzinie 14:30 w sali nr 17.

     alt alt alt

 
English German Polish

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.