• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności Artykuł Ogień z Betlejem

Ogień z Betlejem

21 grudnia harcerze z 33. Pomorskiej Drużyny Starszoharcerskiej działającej przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie wraz z drużynową phm. Joanną wzięli udział w akcji przekazywania Betlejemskiego Światła Pokoju. Ogień z Betlejem wraz ze świątecznymi życzeniami trafił do wielu urzędów, placówek oświatowych, instytucji i firm, redakcji gazet, kościołów, komendy policji oraz straży pożarnej, funkcjonariuszy Straży Granicznej i mieszkańców powiatu. Teraz oczekiwać będzie na wyjątkowy dzień – dzień Narodzenia Bożego Dziecięcia, by przyozdobić wigilijny stół i nadać tym chwilom jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. Jak co roku towarzyszy mu przesłanie - konkretna myśl skierowana do każdego z nas. „Zauważ człowieka” to niezwykle istotne i nie zawsze łatwe w wykonaniu zadanie. Jednak warto podjąć się tego wyzwania, nie czekając na prośbę drugiego człowieka o pomoc, dobre słowo, czy poradę. Starajmy się dostrzegać potrzeby innych każdego dnia, nie dając się zwieść czasami pozornym uśmiechom – bo nie zawsze są one wyrazem radości. Niech Ogień z Betlejemskiej Groty towarzyszy nam w działaniu.

      alt alt

      alt alt

Więcej zdjęć w galerii.

 
English German Polish

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.