• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O nas

Jesteśmy 35 Drużyną Starszoharcerską "Magnum". Działamy przy Gimnazjum Miejskim nr 1 od września 2004 roku. Współpracujemy z Komendą Hufca im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Sławnie. Członkowie drużyny, realizując cele zawarte w statucie, świetnie się bawią. Włączamy się w wiele akcji, jeździmy na rajdy, podczas których zdobywamy nowych przyjaciół.
Nasz skład od początku istnienia drużyny uległ zmianie. Szeregi zastępów opuścili harcerze starsi, którzy rozjechali się w różne strony w pogoni za wiedzą, rozpoczynając naukę na kolejnych "szczeblach" edukacji. Najbardziej wytrwali są jednak z nami mimo nauki w szkole średniej. Niezmienna, jak do tej pory, jest drużynowa- pwd. Monika Zanijat.
Jeśli chcesz zasilić nasze szeregi- ZAPRASZAMY! Nabór do drużyny odbywa się cały rok. W każdej chwili mile witamy chętnych do wspólnej pracy (zabawy) w drużynie. Zbiórki odbywają się raz w tygodniu, w piątek o godzinie 14.30 w Harcówce (sala nr 36).

 
English German Polish

Dla uczniów

 

 Plan lekcji

 Galeria fotograficzna

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.