• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności sportowe Dwa pierwsze miejsca w powiatowych zawodach w koszykówce

Dwa pierwsze miejsca w powiatowych zawodach w koszykówce

Email Drukuj PDF

       Jako pierwsi do rywalizacji o tytuł mistrza powiatu przystąpili chłopcy. Drużyna chłopów reprezentująca naszą szkołę wylosowała grupę, w której znajdowała się reprezentacja Gimnazjum z Postomina i Darłowa. W grupie B o walkę w finale turnieju walczyły drużyny z Gimnazjum z Wrześnicy, Darłówka, Pieszcza i Malechowa. Nasi chłopcy w pierwszym meczu grupowym zdecydowanie pokonali drużynę z Postomina 29:5, w kolejnym meczu również wygrali sporą ilością punktów  z Darłowem 25:10, a Darłowo z Postominem 19:18. W rezultacie grupa A wyłoniła następujące miejsca drużyn: I - Gimnazjum Miejskie nr 1 Sławno, II – Gimnazjum z Darłowa, III - Gimnazjum z Postomina. W grupie B po rozegranych meczach klasyfikacja wyglądała następująco: I m – Gimnazjum z  Wrześnicy, II m – Gimnazjum z  Malechowa, III m – z Pieszcza, IV m – z Darłówka. W finale drużyna sławieńskiego gimnazjum zdecydowanie wygrało z Wrześnicą 47:12 i zapewniło sobie mistrzostwo powiatu.
 
Reprezentacja chłopców: Bystrek Gabriel, Szczęsny Kacper, Kadylak Miłosz, Ścisło Dariusz, Kożyczkowski Jakub, Kwiatkowski Marcin, Bryk Grzegorz, Jedliński Szymon, Brzozowski Michał, Dąbrowski Marcel, Olszewski Wiktor, Magierski Daniel, Duha Wojciech. Opiekun: W. Szczęsny.


       Po chłopcach do walki przystąpiły drużyny dziewcząt ze Sławna, Postomina, Malechowa, Wrześnicy, Pieszcza i Darłówka. W pierwszym meczu dziewczęta z Gimnazjum Miejskiego nr 1 ze Sławna wygrały jednym punktem z Gimnazjum z Malechowa 19:18, a następnie zdecydowanie pokonały w grupie Gimnazjum z Darłówka. W grupie B z pierwszego miejsca do finały awansowały dziewczęta z Gimnazjum z Wrześnicy, które pokonały reprezentację  z Pieszcza i Postomina. Tym sposobem finał zapowiadał ciekawe potyczki sportowe. Gimnazjalistki ze Sławna walczyły z gimnazjalistkami z Wrześnicy. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta Gimnazjum Miejskiego nr 1 ze Sławna – gratulacje!
Ostateczne wyniku turnieju dziewcząt:
I m Gim. Sławno
II m Gim. Wrześnica
III m Gim. Postomino
IV m Gim. Malechowo
V m Gim. Darłówko
VI m Gim. Pieszcz

 Reprezentacja dziewcząt: Czyżewska Agata, Litwin Zuzanna, Kania Sandra, Roman Paula, Witkowska Marcelina, Czesnowska Paulina, Gostomczyk Martyna, Macurek Klaudia, Mierzejewska Emilia, Jurczyk Julia, Bryk Katarzyna, Giłka Klaudia. Opiekun: J. Marzec.

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie


Ulti Clocks content
Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432235059_784_sm.jpg img_1434136354_650_sm.jpg img_1434136333_734.jpg img_1432467494_985.jpg img_1432467517_306.jpg img_1432467485_97_sm.jpg img_1434136342_471_sm.jpg img_1434136330_671.jpg img_1432467514_334.jpg img_1432467492_570.jpg

Wiadomości dnia

Wiadomości z kraju i ze świata – wszystko co ważne – WP
Wiadomości - najważniejsze i najnowsze informacje. Wiadomości, foto i wideo. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia. Polska i świat.

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj99
mod_vvisit_counterW tygodniu99
mod_vvisit_counterW miesiącu10188
Twoje IP
54.162.121.80
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości