• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności sportowe Aktywna Sobota

Aktywna Sobota

UWAGA  !!!  UWAGA   !!!   UWAGA   !!!   UWAGA   !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców na

AKTYWNĄ SOBOTĘ!!! Ćwicz, tańcz i baw się razem z nami!!!

Startujemy 15 marca br. o godzinie 13:00 w Hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie.  W tym roku cała impreza sportowa rozpocznie się taneczną rozgrzewką w formie  aerobiku, którą poprowadzi instruktorka rekreacji ruchowej  i nasza nauczycielka wychowania fizycznego pani Marta Stępień. Następnie każdy z uczestników będzie miał do pokonania różnego rodzaju stacje sportowe, na których będzie mógł sprawdzić swoją siłę, szybkość, gibkość, celność itd. Gwarantujemy dobrą zabawę i aktywnie spędzony czas.

Najbardziej licznie reprezentowana klasa, która weźmie udział w  Aktywnej Sobocie, może wygrać Puchar Dyrektora Szkoły i dzień bez odpytywania J . Warto dodać, że rodzice biorący udział, wchodzą w skład klasy swojego dziecka, tak więc warto pomóc i razem powalczyć o wygraną!!! Wystarczy wskoczyć w wygodny strój, wziąć obuwie na zmianę i dołączyć do nas. Dodatkową atrakcją dla wszystkich dorosłych, biorących udział w Aktywniej Sobocie, będzie możliwość wylosowania profesjonalnego masażu,  który będzie wykonywała masażystka i nasza nauczycielka wychowania fizycznego pani Agata Łaszkiewicz. A z panią Agnieszką Nowak, również nauczycielką wychowania fizycznego naszej szkoły, będzie można przeprowadzić konsultację dietetyczną. To wszystko za darmo!!! Wystarczy przyjść i wziąć udział, a jeśli nie mamy sił - to chociaż pokibicować swoim dzieciom. Każdy niepełnoletni uczestnik imprezy musi posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna.

ZAPRASZAMY   !!!   ZAPRASZAMY  !!!   ZAPRASZAMY !!!

 

 

AKTYWNA SOBOTA


15 III 2014

 

 

ĆWICZ, TAŃCZ I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!!!

 

Gimnazjum  Miejskie  Nr 1  w  Sławnie 

SERDECZNIE  ZAPRASZA  UCZNIÓW  I  RODZICÓW

 NA  ZAJĘCIA  SPORTOWE

 

 

W programie dodatkowe  atrakcje

ü ROZGRZEWKA DANCE AEROBIK

ü OBWÓD STACYJNY                

ü  KONSULTACJA   DIETETYCZNA

ü MASAŻ I TERAPIA MANUALNA

miejsce: Hala  widowiskowo - sportowa

przy  Szkole  Podstawowej  Nr 3  w  Sławnie

 

NAJBARDZIEJ LICZNIE REPREZENTOWANA KLASA,

  MA SZANSĘ WYGRAĆ:

PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY I DZIEŃ BEZ   ODPYTYWANIA!!!

 

UWAGA!!!  Rodzice  biorący udział  w  zajęciach, wchodzą w skład klasy swoich dzieci.

 

 
English German Polish

Ogólne

 Organizacja roku szkolnego

 

 

Logowanie


Ulti Clocks content

Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Do wakacji pozostało:

W obiektywie

img_1432467481_301_sm.jpg img_1434136357_174.jpg img_1432467487_265_sm.jpg img_1434136363_637_sm.jpg img_1434136343_212.jpg img_1432235052_958_sm.jpg img_1432467484_16.jpg img_1432235054_908_sm.jpg img_1434136340_518_sm.jpg img_1432235059_897.jpg

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj132
mod_vvisit_counterW tygodniu2227
mod_vvisit_counterW miesiącu23635
Twoje IP
3.80.32.33
United States United States :
Przeglądarka
Unknown Browser Unknown Browser
System operacyjny
Unknown Operating System Unknown Operating System

Gości na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości