Start Aktualności sportowe Aktywna Sobota

Aktywna Sobota

UWAGA  !!!  UWAGA   !!!   UWAGA   !!!   UWAGA   !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców na

AKTYWNĄ SOBOTĘ!!! Ćwicz, tańcz i baw się razem z nami!!!

Startujemy 15 marca br. o godzinie 13:00 w Hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie.  W tym roku cała impreza sportowa rozpocznie się taneczną rozgrzewką w formie  aerobiku, którą poprowadzi instruktorka rekreacji ruchowej  i nasza nauczycielka wychowania fizycznego pani Marta Stępień. Następnie każdy z uczestników będzie miał do pokonania różnego rodzaju stacje sportowe, na których będzie mógł sprawdzić swoją siłę, szybkość, gibkość, celność itd. Gwarantujemy dobrą zabawę i aktywnie spędzony czas.

Najbardziej licznie reprezentowana klasa, która weźmie udział w  Aktywnej Sobocie, może wygrać Puchar Dyrektora Szkoły i dzień bez odpytywania J . Warto dodać, że rodzice biorący udział, wchodzą w skład klasy swojego dziecka, tak więc warto pomóc i razem powalczyć o wygraną!!! Wystarczy wskoczyć w wygodny strój, wziąć obuwie na zmianę i dołączyć do nas. Dodatkową atrakcją dla wszystkich dorosłych, biorących udział w Aktywniej Sobocie, będzie możliwość wylosowania profesjonalnego masażu,  który będzie wykonywała masażystka i nasza nauczycielka wychowania fizycznego pani Agata Łaszkiewicz. A z panią Agnieszką Nowak, również nauczycielką wychowania fizycznego naszej szkoły, będzie można przeprowadzić konsultację dietetyczną. To wszystko za darmo!!! Wystarczy przyjść i wziąć udział, a jeśli nie mamy sił - to chociaż pokibicować swoim dzieciom. Każdy niepełnoletni uczestnik imprezy musi posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna.

ZAPRASZAMY   !!!   ZAPRASZAMY  !!!   ZAPRASZAMY !!!

AKTYWNA SOBOTA

15 III 2014

ĆWICZ, TAŃCZ I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!!!

Gimnazjum  Miejskie  Nr 1  w  Sławnie

SERDECZNIE  ZAPRASZA  UCZNIÓW  I  RODZICÓW

NA  ZAJĘCIA  SPORTOWE

W programie dodatkowe  atrakcje

ü ROZGRZEWKA DANCE AEROBIK

ü OBWÓD STACYJNY

ü  KONSULTACJA   DIETETYCZNA

ü MASAŻ I TERAPIA MANUALNA

miejsce: Hala  widowiskowo - sportowa

przy  Szkole  Podstawowej  Nr 3  w  Sławnie

NAJBARDZIEJ LICZNIE REPREZENTOWANA KLASA,

MA SZANSĘ WYGRAĆ:

PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY I DZIEŃ BEZ   ODPYTYWANIA!!!

UWAGA!!!  Rodzice  biorący udział  w  zajęciach, wchodzą w skład klasy swoich dzieci.

Organizacja roku szkolnego

Ochrona danych osobowych

Aby skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można dzwonić na numer 598100066, pisać na adres email: iod@slawno.pl lub na adres Gimnazjum.

Pobierz informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Wiadomości z kraju i ze świata – wszystko co ważne – WP
Wiadomości - najważniejsze i najnowsze informacje. Wiadomości, foto i wideo. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia. Polska i świat.

54.80.87.166