Start Aktualności sportowe

MISTRZOSTWA REGIONU W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT

17.03.2017 roku w Gimnazjum w Pomianowie odbyły się Mistrzostwa Regionu w Piłkę Ręczną Dziewcząt. Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem „ każdy z każdym”. Grupa A – Gim. Mielno, Gim. Pomianowo, Gim. Nr 1 Sławno. Grupa B – Gim. Nr 4 Koszalin, Gim. Wierzchowo, Gim. Pow. Świdwin. Następnie zwycięzcy grup rozegrali mecz finałowy. Pierwszy mecz nasze dziewczęta zagrały z reprezentacją gospodarzy, wygrywając 6:1. Natomiast drużyna z Gimnazjum w Mielnie okazała się bardzo trudnym przeciwnikiem. Pomimo walecznej postawy naszych dziewcząt mecz przegraliśmy 22:4.

alt

Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Jachna, Natalia Jachna, Natalia Boduch, Nikola Dyrcz, Oliwia Borkowicz, Weronika Zych, Aleksandra Skoczylas, Patrycja Maciejewska, Wiktoria Cieśla, Hanna Mrowińska, Julia Morka, Adrianna Hadryś, Patrycja Suchanowska i Wiktoria Iciachowska  zajęła III miejsce na Mistrzostwach Regionu grupy A Koszalin. Drużynę przygotowała pani Bożena Paszkiewicz.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

2.02.2017 roku w Gimnazjum Miejskim Nr 1 w Sławnie rozegrano zawody w ramach Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

alt

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, a mecze rozegrano w dwóch grupach. Grupa A : Gimnazjum Miejskie Nr 1 ze Sławna, Gimnazjum z Postomina, Gimnazjum z Darłówka.

Grupa B : Gimnazjum z Pieszcza, Gimnazjum z Malechowa, Gimnazjum Dwujęzyczne ze Sławna.

W finale zawodniczki naszego Gimnazjum pokonały w dwóch setach zawodniczki z Gimnazjum Dwujęzycznego Nr 2 ze Sławna. Miejsce III wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Darłówku, a IV miejsce zajęły uczennice z Gimnazjum w Pieszczu.

alt

W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się : Patrycja Maciejewska, Weronika Zych, Oliwia Borkowicz, Wiktoria Iciachowska, Nikola Dyrcz, Hanna Mrowińska, Oliwia Pasternacka, Paulina Sało, Paulina Domżał, Natalia Radziwon, Patrycja Siemińska, Aleksandra Skoczylas.

Drużynę przygotowała pani Justyna Marzec.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ RĘCZNĄ

17.01.2017 na parkiecie sali Gimnazjum w Postominie swoje zmagania rozpoczęli chłopcy. Do zawodów przystąpiło sześć szkół gimnazjalnych Powiatu Sławieńskiego. Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie odbyły się mecze o I i III miejsce. W finale o I miejsce zagrali reprezentanci z Gimnazjum w Sławnie i Gimnazjum w Postominie. Po zaciętym pojedynku wynikiem 6:5 wygrała drużyna z Postomina. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jakub Zieleniewicz, Jan Wolski, Oskar Twarowski, Krystian Melka, Eryk Stempień, Eryk Myśliński, Miłosz Leśniewski, Szymon Ulatowski, Dawid Ulatowski, Jakub Todys, Jakub Szwec, Michał Jedliński, Konrad Hołowienko, Robert Stawicki zajęła II miejsce.

alt

Drużynę przygotowała pani Agata Łaszkiewicz.

18.012017 swoje mecze rozegrały dziewczęta. Do rywalizacji przystąpiły reprezentantki  Gimnazjum w Malechowie, Pieszczu, Sławnie i Postominie. Mecze   rozegrano systemem „każdy z każdym”. Drużyna z Gimnazjum w Sławnie zdecydowanie wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce.

alt alt alt

Mistrzyniami Powiatu zostały: Wiktoria Jachna, Natalia Boduch, Natalia Jachna, Nikola Dyrcz, Aleksandra Skoczylas, Weronika Zych, Oliwia Borkowicz, Patrycja Maciejewska, Wiktoria Cieśla, Hanna Mrowińska, Julia Morka, Adrianna Hadryś,  Wiktoria Iciachowska, Patrycja Suchanowska, Paulina Domżał.

altDrużynę przygotowała pani Bożena Paszkiewicz.

Mistrzostwa Regionu „A” w koszykówce dziewcząt

24.11.2016 w Gimnazjum nr 6 w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa

Regionu „A” w koszykówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje pięciu szkół gimnazjalnych. Mecze rozegrano w dwóch grupach:

Grupa A – Gim. nr 6 Koszalin, Gim. nr 1 Białogard, Gim. Bobolice

Grupa B – Gim. Turowo, Gim. Nr 1 Sławno

alt alt

W końcowej klasyfikacji reprezentacja naszej szkoły w składzie: Nikola Dyrcz, Julia Morka, Adrianna Hadryś, Wiktoria Iciachowska, Hanna Mrowińska, Wiktoria Cieśla, Natalia Boduch, Patrycja Suchanowska, Weronika Zych, Oliwia Borkowicz, Paulina Domżał, Aleksandra Skoczylas zajęła III miejsce.

Drużynę przygotowała Bożena Paszkiewicz.

MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJA

08.11.2016 r. w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie odbyły się zawody w unihokeja dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje z Gimnazjum w Malechowie, Gimnazjum w Postominie, Gimnazjum we Wrześnicy i Gimnazjum w Sławnie. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Nikola Dyrcz, Ada Hadryś, Wiktoria Iciachowska, Julia Morka, Hanna Mrowińska, Weronika Zych, Paulina Domżał, Oliwia Borkowicz, Wiktoria Jachna, Natalia Jachna, Natalia Boduch i Amelia Wardak, zajęła III miejsce. Drużynę przygotowała pani Justyna Marzec.

alt alt

W środę 09.11.2016 r. do rywalizacji o tytuł mistrza powiatu w unihokeja przystąpili chłopcy. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” pomiędzy drużynami z Gimnazjum w Malechowie, w Postominie, we Wrześnicy i w Sławnie. Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Jakub Wiciński, Eryk Myśliński, Jakub Zieleniewicz, Tomasz Karolczak, Jakub Todys, Konrad Hołowienko, Robert Stawicki, Jakub Bolesta, Miłosz Leśniewski i Oskar Twarowski, zajęła III miejsce.  Zawodników przygotowała pani Agata Łaszkiewicz.

54.80.140.5