• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Absolwenci 2002-2009

Absolwenci 2002-2009

Email Drukuj PDF

Absolwenci 2002-2009

 

 

2002

Klasa 3a, wychowawca: Grażyna Diak

Arszyło Katarzyna, Cieślik Marta, Garczyński Filip, Grabowski Krzysztof, Gut Karolina, Hildebrandt Honorata, Hołowata Anita, Jażdżewski Kamil, Kallaur Adam, Kinder Ewa, Kryszewska Magdalena, Laskowska Anna, Makowska Magdalena, Nowacki Michał, Pacan Katarzyna, Paradowski Łukasz, Paszkiewicz Paulina, Pobol Małgorzata, Sikorska Ewelina, Sobierańska Katarzyna, Socha Magdalena, Stanisławski Krzysztof, Święcicki Michael, Walczak Paweł, Walczak Dariusz, Werner AnetaZbrowska Joanna

Wyróżnieni uczniowie: Katarzyna Pacan, Michael Święcicki, Aneta Werner

 

Klasa 3b, wychowawca: Stanisław Guzewski

Adamek Kamila, Broniszewski Jacek, Chachuła Kamil, Czekała Rafał, Dublinowski Sławomir, Dzidziewicz Robert, Grycza Magdalena, Jakuszewski Andrzej, Jańczak Piotr, Karendał Karolina, Klimaszka Karolina, Kopeć Malwina, Kulas Anna, Majewska Marta, Marcinkowska Danuta, Mielcarz Paulina, Modrak Łukasz, Nowicki Piotr, Orłowska Katarzyna, Romanowska Aleksandra, Romanowska Katarzyna, Siekierski Kamil, Sobol Jacek,  Szewczyk Elżbieta, Ścisło Adrian,Świerczyński Paweł, Trawińska Emilia, Wieliczko Roman, Zwolan Kamila

Wyróżnieni uczniowie: Kamila Adamek, Marta Majewska, Katarzyna Orłowska, Elżbieta Szewczyk 

 

Klasa 3c, wychowawca: Jadwiga Gaweł

Bryndal Marta, Bukowski Bartosz, Chałubińska Ewa, Chmielewicz Adrian, Cholewczyński Marcin, Cieślak Kinga, Cubała Andrzej, Fogt Paweł, Górecka Wioletta, Gwałt Lena, Hałkowska Ewa, Kędzierska Ewa, Kępka Marta, Kloska Justyna, Kowalska Marta, Machalski Michał, Malejki Żaneta, Matczak Karol, Mazurowski Karol, Olesiejuk Katarzyna, Pacyna Emilia, Rogalska Izabela, Sobolewski Artur, Storta Maciej, Szewczyk Karolina, Węgrzyn Małgorzata, Wiśniewski Mateusz, Żuber Arkadiusz

Wyróżnieni uczniowie: Marta Brynda, Ewa Chałubińska, Wioletta Górecka, Lena Gwałt, Ewa Hałkowska, Katarzyna Olesiejuk, Małgorzata Węgrzyn

 

Klasa 3d, wychowawca: Małgorzata Krasicka –Firkowska

Antosiewicz Katarzyna, Belica Karolina, Czerepkow Piotr, Dyczko Magdalena, Grabias Karolina, Jacyno Marta, Jastrzębska Karolina, Komisarczuk Marlena, Król Anna, Kulczycki Aleksander, Liśkiewicz Paweł, Lorencki Karol, Mikulski Michał, Miotk Krystian, Pieper Zbigniew, Podwałka Kamil, Pyrzewicz Łukasz, Rap Agnieszka, Ronowski Tomasz, Skok Dariusz, Smoniowska Edyta, Szczesik Lucyna, Ścisło Piotr, Torbus Dorota, Ulatowska Anna, Zapor Stanisław, Zawada Mateusz, Żurawicz Magdalena

Wyróżnieni uczniowie: Marta Jacyno, Edyta Smoniowska

 

Klasa 3e (sportowa), wychowawca: Jan Gut

Antoszko Adrian, Bekalska Agnieszka, Bugaj Agnieszka, Fita Przemysław, Gondek Marcin, Ibek Marta, Janakiewicz Łukasz, Janowski Paweł, Jarosz Anna, Kazusek Bartłomiej, Koprek Łukasz, Krysikiewicz Monika, Larwińska Anna, Lisowiecki Paweł,  Michałowska Justyna, Miklasińska Gabriela, Myczkowski Tomasz, Noga Weronika, Nowak Marek, Oleksik Jakub, Sawicka Beata, Schonwald Justyna, Stefaniw Dariusz, Walczak Arkadiusz, Walukowicz Jarosław, Wasik Piotr                                             

Wyróżnieni uczniowie: Bugaj Agnieszka, Ibek Marta

 

Klasa 3f, wychowawca: Teresa Pawłowska

Bobko Bartłomiej, Fąfara Grzegorz, Gackowski Wojciech, Gniot Krzysztof, Gofryk Aleksandra, Grudzień Magdalena, Grycza Joanna, Grzebień Joanna, Jelonek Anna, Kaczor Grzegorz, Kalinowska Agnieszka, Kenig Damian, Kościerzyńska Monika, Lachowicz Rafał, Mazur Alicja, Mądrala Sylwia, Mellem Marek, Mizerska Natalia, Motyl Michał, Pertman Ryszard, Popakul Magdalena, Sapeta Edyta, Skibniewska Magdalena, Stokowski Łukasz, Szewczyk Małgorzata, Trzeciak Alicja,Wasiucionek Anna, Zdanowska Weronika, Zelent Katarzyna, Zieliński Mateusz

Wyróżnieni uczniowie: Aleksandra Gofryk, Magdalena Grudzień,    Joanna Grzebień, Alicja Mazur, Ryszard Pertman, Magdalena Skibniewska, Alicja Trzeciak, Edyta Sapeta

 

Klasa 3g, wychowawca: Renata Biernacka

Afteka Tomasz, Bonisławska Katarzyna, Fortuna Anna, Gancarz Emilian, Górniak Karolina, Jeż Justyna, Jeżewska Julita, Kieres Dawid, Kokoszka Karolina, Kordyla Ewelina, Kosińska Martyna, Kostrzewa Magdalena, Kurczyk Monika, Kwiatkowska Ewelina, Lewandowski Maciej, Łasek Błażej, Machłaj Tymon, Maciuk Kinga, Rozkosz Jędrzej, Rozmarynowski Michał, Szachraj Adam,Szczepaniak Alicja,Walczak Dominik, Wiśniewska Tatiana, Włoszek Grzegorz, Ziębakowski Bartłomiej

Wyróżnieni uczniowie: Julita Jeżewska, Dawid Kieres, Ewelina Kordyla, Martyna Kosińska, Maciej Lewandowski 

 

Klasa 3h, wychowawca: Monika Zanijat

Bińczyk Edyta, Błahy Agata, Borowska Małgorzata, Chachuła Dorota, Domżalski Marcin, Drab Justyna, Fedoruk Katarzyna, Głuch Katarzyna, Gregorek Paweł, Hadryś Natalia, Jakuszewski Grzegorz, Kozłowska Alina, Maj Dorota, Margielewska Milena, Owsiany Arkadiusz, Owsiejko Anna, Pitus Beata, Purcha Honorata, Romanowska Ewelina, Rozborski Krzysztof, Rudzki Jacek, Satarnus Marlena, Sikora Katarzyna, Sobczak Wojciech, Sówka Wojciech, Spychała Dorota, Stanisławski Michał, Walczyk Barbara, Wiewiórski Daniel 

Wyróżnieni uczniowie: Justyna Drab, Alina Kozłowska, Milena Margielewska  

 

2003

Klasa 3a, wychowawca: Jolanta Borowiak-Jaumień

Andruk Magdalena, Antosiewicz Magdalena, Bogusiewicz Monika, Bojara Kamila, Feńczak Paulina, Gierczyna Wioletta, Grzelewski Mateusz, Grzelewski Wojciech, Kasicka Wioleta, Kostrzewiński Krzysztof, Kowalik Edyta, Kozikowska Agnieszka, Kubera Magdalena, Kukliński Przemysław, Matczak Adam, Mellem Małgorzata, Noga Aldona, Ochmańska Karolina, Poborska Ewelina, Rolnik Piotr, Serewiś Sylwia,Szatkowska Marta, Wyciszkiewicz Paulina, Zasada Michał, Zydel Ewa 

 


Klasa 3b, wychowawca: Aneta Michalak

Babirecki Jarosław, Bańkowski Paweł, Bobrowicz Marcin, Dankowska Joanna, Dełenko Konrad, Grądzki Krzysztof, Jęsiek Joanna, Karczmarek Joanna, Kaliszan Dorota, Klimaszka Paulina, Kopa Alicja, Kraszewska Monika, Kupiszewska Katarzyna, Kupiszewska Marta, Łasek Paulina, Łaski Tomasz, Ostrowska Izabela, Pitus Tomasz, Pyka Dalia, Radziszewska Agnieszka, Rozmarynowska Paulina, Sadowski Mirosław, Siekierski Ireneusz, Szwarczewski Tomasz, Święcicki Sylwia, Trzeciak Łukasz, Wolski Michał, Zwolan Katarzyna             

Wyróżnieni uczniowie: Paulina Klimaszka, Monika Kraszewska, Paulina Rozmarynowska, Sylwia Święcicki, Katarzyna Zwolan 

 

Klasa 3c (sportowa), wychowawca: Łucja Myczkowska

Błahy Marcin, Bonisławski Marcin, Bonisławski Paweł, Brzozowski Paweł, Golczyk Monika, Grochowalska Magdalena, Grzebień Paweł, Jermak Marek, Kania Kamil, Kuniczuk Bartłomiej, Mielcarz Marlena, Mleczko Agnieszka, Mordacz Adrian, Owięcki Sebastian, Raczyńska Marlena, Rzepczyński Bartosz, Skoczeń Agata, Skoczeń Alicja, Sprengel Dorota, Szarwarkowska Karolina, Wiktorowski Piotr, Wojtkowiak Przemysław, Zawadzki Piotr, Zdral Łukasz, Zdunek Martyna, Zieliński Piotr, Ziętarski Rafał

Wyróżnieni uczniowie: Paweł Bonisławski, Adrian Mordacz, Marlena Raczyńska 

 

Klasa 3d, wychowawca: Katarzyna Pokomeda

Byszewski Arkadiusz, Ciesielska Katarzyna, Dobrowolski Łukasz, Fedor Arkadiusz, Feliński Marcin, Fita Danuta, Gaściewicz Natalia, Grabowska Małgorzata, Kłębucki Kamil, Konecka Paulina, Kruk Piotr, Kujawska Daria, Łozińska Izabela, Mączkowski Paweł, Mrozek Michał, Nagły Michał, Pietrzak Karolina, Połońska Magdalena, Rosiak Mariusz, Ruchlewicz Rafał, Rybak Emilia, Sobiecka Paulina, Stanisławska Marzena, Szczepkowski Dariusz, Walukowicz Kornel, Zygan Alina               

Wyróżnieni uczniowie: Katarzyna Ciesielska, Danuta Fita, Izabela Łozińska, Emilia Rybak, Paulina Sobiecka, Alina Zygan 

 

Klasa 3e, wychowawca: Bożena Żylis

Betkało Maciej, Błachnia Magdalena, Buczkiewicz Marcin, Cewuch Beata,Cieślak Damian, Dobak Wojciech, Dudka Adrian, Gens Maciej, Góral Wioletta, Grabowska Ilona, Jaremko Marlena, Jóźwik Małgorzata, Kmiecik Jolanta, Kotas Marlena, Mendoń Paweł, Mileguj Justyna, Paradowski Piotr, Pasiński Mateusz, Pawełek Ewelina, Pawlak Sławomir, Róg Maciej, Sawicka Karolina, Sikorki Przemysław, Smutek Kamila, Szewczyk Marek, Ścigała Wojciech, Ślufarska Agata, Zwierzyński Marcin, Żakowicz Paweł, Żukowska Justyna

Wyróżnieni uczniowie: Maciej Gens, Wioletta Góral, Marlena Jaremko, Justyna Mielguj, Kamila Smutek, Agata Ślufarska, Justyna Żukowska

 

 
Klasa 3f (sportowa), wychowawca: Urszula Paszkiewicz

Babicz Martyna, Bajtek Katarzyna, Bajtek Kamil, Bryndal Tomasz, Buczkowska Dorota, Cichecka Joanna, Ćwikliński Rafał, Dawidowicz Alicja, Foryś Kamila, Gawryś Justyna, Karbowiak Michał, Karpowicz Krzysztof, Kozłowska Monika, Kudźma Magdalena, Lesner Sylwia, Łaszcz Michał, Mikułko Krzysztof, Orłowska Marta, Pestka Agnieszka, Pietruszka Marek, Popakul Fryderyk, Raczyńska Karolina, Stefanów Grzegorz, Szczepkowski Jarosław, Szczęsna Agata, Szczot Marcin, Tytanicz Natalia, Zejglic Michał, Zygnarowska Alicja

Wyróżnieni uczniowie: Joanna Cichecka, Alicja Dawidowicz, Kamila Foryś,Justyna Gawryś, Monika Kozłowska, Magdalena Kudźma, Marta Orłowska, Fryderyk Popakul, Karolina Raczyńska, Natalia Tytanicz,Michał Zejglic, Alicja Zygnarowska 

 

Klasa 3g, wychowawca: Zofia Ziółkowska

Arszyło Jolanta, Arszyło Bogumiła, Bogusiewicz Paweł, Chiniewicz Paweł, Chojęta Joanna, Cholewa Beata, Choma Vel Chomik Justyna, Duda Agnieszka, Gierczyna Małgorzata, Grabowska Anna, Grabowska Izabela, Jabłońska Dorota, Jasiulaniec Dawid, Jastrzębska Joanna, Kapralska Daria, Krzczot Mariusz, Kubera Błażej, Maryniak Piotr, Okniński Michał, Poborski Robert, Seta Jarosław, Sitkiewicz Anna, Stańczyk Aleksandra, Wasik Paulina, Zając Paweł, Zając Magdalena 

 

Klasa 3h, wychowawca: Krystyna Grudzień

Arszyło Krzysztof, Czarniak Natalia, Dydyna Monika, Gajda Łukasz, Gajda Małgorzata, Gondek Adrian, Hamplewska Justyna, Kądziołka Michał, Kieres Michał, Krajewska Anna, Krajewski Krzysztof, Ozdoba Katarzyna, Próchnicki Seweryn, Stachowicz Katarzyna, Stanisławski Maciej, Szcześniak Edyta, Szubelska Kinga, Szymanek Marika, Ślifierski Rafał, Użdrzychowska Monika, Włodarczyk Artur, Wróbel Piotr, Zwoliński Robert, Żeliszewska Samanta, Żydowska Katarzyna 

 

Klasa 3i, wychowawca: Beata Pluto-Prondzińska

Cholewińska Iwona, Długosińska Iwona, Dudkiewicz Krzysztof, Grzybowska Patrycja, Guzik Paweł, Jakuszewska Katarzyna, Janiszewska Dorota, Janusz Bartłomiej, Jaumień Tomasz, Kachel Karolina, Klube Dawid, Koprek Małgorzata, Kotecki Krzysztof, Kowalski Kamil, Kozioł Maciej, Krysztofik Beata, Kunkiel Ilona, Łuczak Mateusz, Milarski Grzegorz, Ossowska Justyna, Pazoła Marta, Podolska Agnieszka,Roszak Igor, Rusin Patryk, Stachniuk Monika, Taraska Krzysztof, Wasicka Marta, Ziółkowska Paulina,Żyluk Mariusz

Wyróżnieni uczniowie: Iwona Długosińska, Bartłomiej Janus, Ilona Kunkiel, Marta Pazoła, Paulina Ziółkowska, 

 

2004

Klasa 3a, wychowawcy: Agnieszka Pitus i Łukasz Kielar

Błahy Natalia, Brzozowska Sabina, Czarniak Marcin, Dąbrowska Monika, Drzazga Grzegorz, Dwulit Katarzyna, Firlej Maciej, Gaweł Maciej, Golec Mateusz, Góral Arkadiusz, Grzelak Katarzyna, Jeżewska Edyta, Kasicki Damian, Koćwin Karolina, Pawełek Anna, Piwowarczyk Kasper, Poborski Mateusz, Pyka Żaneta, Rybołowicz Ewelina, Schiele Marcin, Telesiewicz Kamila, Tkacz Ewa, Wasiucionek Dorota, Więckowski Jacek, Zbrowski Mariusz, Zdunek Piotr

Wyróżnieni uczniowie: Arkadiusz Góral, Anna Pawełek, Ewelina Rybołowicz, Jacek Więckowski    

 

Klasa 3b, wychowawca: Alina Kostrzewa

Bekalski Łukasz, Buczkiewicz Karol, Ćwiklińska Emilia, Dąbrowska Dorota, Fogt Dawid, Gancarz Ewelina, Grudzień Iwona, Karpińska Marta, Kaźmierska Dorota, Kraska Paulina, Michalska Izabela, Rekowska Katarzyna, Ronkiewicz Marek, Sapeta Justyna, Stanisławski Piotr, Strzelecka Anna, Trzaskowski Łukasz, Wieczorek Krzysztof, Włoszek Rafał, Wojciechowska Monika, Wojcieszek Magdalena, Zwierzyński Aleksander 

Wyróżnieni uczniowie: Ewelina Gancarz , Iwona Grudzień, Marta Karpińska, Monika Wojciechowska 

 

Klasa 3c, wychowawca: Czesława Radzka

Augustynowicz Bartosz, Bednarek Iwona, Broda Justyna, Brzeziński Damian, Chołuj Tomasz, Daszkiewicz Agnieszka, Duder Michalina, Gierczyńska Paulina, Grabarczyk Agnieszka, Janowski Marcin, Jończyk Iwo, Kalinowska Ewa, Koprowicz Małgorzata, Kowalska Justyna, Łasek Karol, Mleczko Alicja, Ołdak Alicja, Peła Łukasz, Piwowarski Tomasz, Szewczyk Anna, Szymczewski Rafał, Tworek Karolina, Wastowska Anna, Wawrzynowicz Katarzyna, Węgrzyn Lidia, Żuber Alksandra     

Wyróżnieni uczniowie: Justyna Broda, Michalina Duder, Paulina Gierczyńska, Agnieszka Grabarczyka, Ewa Kalinowska, Małgorzata Koprowicz, Alicja Ołdak, Łukasz Peła, Anna Szewczyk, Karolina Tworek,  Anna Wastowska, Katarzyna Wawrzynowicz, Lidia Węgrzyn, Aleksandra Żuber 

 

Klasa 3d, wychowawca: Joanna Borończyk- Kosińska

Bajer Robert, Bańburska Aleksandra, Biernat Izabela, Biernat Krzysztof, Bryl Dawid, Cichoński Robert, Damięcka Angelika, Dublinowski Marcin, Guzowski Paweł, Kachel Kamil, Kitzler Magdalena, Krycka Katarzyna, Lipska Magdalena, Łuczak Roman, Majrzak Karolina, Michalak Malwina, Nita Agnieszka, Ołówko Sebastian, Piekarska Karolina, Podborowska Marta, Rosiak Karolina, Rudnik Robert, Stachowicz Michał, Stryczyński Mariusz, Zając Łukasz, Żółkoś Jacek 

 

Klasa 3e, wychowawca: Alicja Pawełek       

Bajtek Piotr, Berkiewicz Stanisław, Bojanowski Mateusz, Demczur Mariusz, Głaszczka Piotr, Grzelakowska Katarzyna, Janik Anna, Kamińska Żaneta, Kargul Wojciech, Klube Tomasz, Kreczmer Natalia, Kruk Remigiusz, Kwyk Justyna, Lenartowicz Beniamin, Łagoda Przemysław, Macal Katarzyna, Orłowska Kamila, Sendecka Katarzyna, Sobczak Agnieszka, Szabelski Kamil, Szczepaniak Agata,Ślufarski Michał, Tadeusiak Justyna, Wieczorek Katarzyna, Żydowska Kinga 

 

Klasa 3f, wychowawca: Danuta Gliszczyńska-Krążko

Bator Laura, Bernacka Joanna, Burdukiewicz Piotr, Ciszek Monika, Czerwińska Olga, Dąbrowski Bartosz, Dzięcioł Malwina, Fleran Michał, Gertig Rafał, Gorczyca Mateusz, Koplin Maciej, Kostuj Radosław, Kryszewski Krzysztof, Kuniczuk Konrad, Michałowski Bartosz, Mizerska Agnieszka, Monarcho Patrycja, Oknińska Magdalena, Rek Zuzanna, Roszak Michał, Seta Barbara, Sokołowski Kacper, Szerszenowicz Anna,Szklany Łukasz

Wyróżnieni uczniowie: Joanna Bernacka, Monika Ciszek, Maciej Koplin, Anna Szerszenowicz
 

 

Klasa 3g, wychowawca: Iwona Iwanisik

Antoszko Joanna, Bonisławska Marta, Bryksa Justyna, Bryksa Anna, Chruszczewska Kamila, Dąbrowska Patrycja, Dolik Agnieszka, Górski Michał, Górski Tomasz, Krawczyk Mateusz, Krzczot Paulina, Lach Katarzyna, Marciniak Michał, Maruszak Beata, Mendoń Magdalena, Motyl Maciej,Osiński Mateusz, Ratkowska Natalia, Sielecki Piotr, Sławiński Paweł, Szymichowski Kamil, Śpiewak Justyna, Wnuk Paulina, Wysoki Michał, Zasada Marek, Zdunek Marlena

Wyróżnieni uczniowie: Marta Bonisławska, Patrycja Dąbrowska Paulina Krzczot, Katarzyna Lach, Natalia Ratkowska, Paulina Wnuk,  Marlena Zdunek 

 

Klasa 3h (sportowa), wychowawcy: Mariusz Rudnik i Agnieszka Pitus

Bajtek Jan, Bujko Anna, Byszewski Dawid, Drzewiecka Magdalena, Fedejko Aleksandra, Fengler Agnieszka, Gunerka Danuta, Hennig Bartosz, Janiak Piotr, Jeż Piotr, Koperski Maciej, Krążko Łukasz, Liss Aneta, Maciejewska Natalia, Małecki Rafał, Pytlik Maciej, Siernicki Maciej, Stachniuk Sylwia, Stachowicz Hubert, Szczygielska Patrycja, Szerszenowicz Michał, Szwed Anna, Szynkowski Paweł, Świstacz Edyta, Wojciechowski Piotr, Zielnik Aleksandra

Wyróżnieni uczniowie: Anna Bujko, Aleksandra Fedejko, Agnieszka Fengler, Piotr Jeż, Maciej Koperski, Aneta Liss, Maciej Pytlik, Maciej Siernicki 

 

Klasa 3i, wychowawca: Łucja Myczkowska

Bartosiewicz Marcin, Bojko Marta, Diak Michał, Drela Martyna, Dzidziewicz Paweł, Filipiak Martyna, Gawlik Alicja, Gąsiorek Paulina, Jankiewicz Magdalena, Kasza Tomasz, Kozikowski Mateusz, Kuszel Krzysztof, Łasek Karolina, Machłaj Sonia, Miklasińska Marta, Plytta Elwira, Rozmarynowski Bartosz, Struś Mateusz, Sutryk Marek, Tomasik Arkadiusz, Walukowicz Maksymilian, Werner Dawid, Wierzbicka Agnieszka, Zachaj Katarzyna     

Wyróżnieni uczniowie: Sonia Machłaj, Agnieszka Wierzbicka

 

2005

Klasa 3a, wychowawca: Joanna Lubiniecka     

Baran Karolina, Betkało Wojciech, Błaszczyk Ewa, Borowska Barbara, Cichońska Małgorzata, Dolik Patrycja, Dubielczyk Weronika, Jacyno Justyna, Kozłowski Mateusz, Kulas Magdalena, Lipska Dorota, Makieła Adrian, Miller Krystian, Niemiec Monika, Nowicki Rafał, Olszewska Oktawia, Pawłowski Maciej,Smyk Honorata, Strzelecka Agnieszka, Szwed Maciej, Wereszka Justyna, Wiśniewski Łukasz, Wojtun Piotr, Ziółkowski Wojciech             

Wyróżnieni uczniowie: Justyna Jacyno, Maciej Pawłowski, Justyna Wereszka 

 

Klasa 3b, wychowawca: Grażyna Diak       

Arszyło Alicja, Bańkowski Damian, Chachuła Robert, Cybulski Tomasz, Grochowalski Szymon, Jucha Mateusz, Kania Piotr, Kotas Katarzyna, Kowalkowski Jarosław, Macal Wioleta, Maśnik Maciej, Miedzińska Joanna, Pieńkos Bartłomiej, Sawicka Marta, Strzelecka Kinga, Szczepkowska Ewa, Szulc Agata,Śpilkowski Marcin, Wieczorek Emilia, Wieczorek Wioletta

 

Klasa 3c, wychowawca: Małgorzata Krasicka- Firkowska

Andruk Julia, Bagińska Marlena, Bobek Wojciech, Broniszewski Mateusz, Fraszek Marta. Gołko Małgorzata, Hadryś Bartosz, Jakobi Anna, Kądziołka Jędrzej, Kowalewski Paweł, Krysikiewicz Paweł, Krzowska Katarzyna, Lachowicz Konrad, Legierski Rafał, Leśniewski Bartosz, Mazur Filip, Musiał Piotr, Nowak Tomasz, Nowak Aleksandra, Pilc Przemysław, Ronowska Izabela, Rudzka Izabela, Sałaj Piotr, Sendecka Adrianna, Wnuk Patrycja

Wyróżnieni uczniowie: Jędrzej Kądziołka, Katarzyna Krzowska, Piotr Musiał, Patrycja Wnuk 

 

Klasa 3d, wychowawca: Stanisław Guzewski

Broniszewski Łukasz, Chojęta Sylwia, Damięcka Ewelina, Denesowska Emilia, Fałkowski Damian, Kubera Mateusz, Leszczyński Daniel, Leśniewska Małgorzata, Majchrzak Zbigniew, Musor Beata, Owczarek Alicja, Rucińska Marlena, Rudnik Jarosław, Rudzki Dawid, Sieradzka Paulina, Sitkiewicz Iwona, Sitkiewicz Olga, Stryjewski Rafał, Żydowska Anita 

 

Klasa 3e, wychowawca: Jadwiga Gaweł

Bogusiewicz Agnieszka, Dwulit Anna, Firganek Karolina,, Glewicz Iwona, Jaworska Joanna, Kaźmierski Piotr, Kawalczyk Jarosław, Krystjańczuk Kamil, Kwiatek Karolina, Lisiak Ewelina, Łagocka Karolina, Macul Magdalena, Marciniak Natalia, Mirowski Robert, Mordacz Magdalena, Niester Paweł, Nowak Robert, Wasicka Joanna, Wolski Bartosz, Zieliński Michał, Zienkiewicz Michał, Zwierzchowska Angelika

Wyróżnieni uczniowie: Karolina Firganek, Jarosław Kowalczyk, Magdalena Macul, Angelika Zwierzchowska 

 

Klasa 3f, wychowawca: Teresa Pawłowska

Błaszkiewicz Weronika, Bonisławska Weronika, Chałowska Izabela, Cieśla Krzysztof, Diak Magdalena, Falkowski Piotr, Gabryś Ewelina, Górniak Michał, Górska Joanna, Huruk Tomasz, Iwanisik Ilona, Jakuszewska Adriana, Jończyk Dagna, Kluszczyńska Natalia, Kopacz Marcin, Lewandowski Kamil, Maciejewska Agnieszka, Ruchlewicz Michał, Skrobek Karol, Śleszyńska Monika, Troć Patryk,Windorpski Dominik,  Wojciechowska Anita, Zwierzak Marek   

Wyróżnieni uczniowie: Weronika Błaszkiewicz, Izabela Chałowska, Ilona Iwanisik, Monika Śleszyńska, Marek Zwierzak  

 

Klasa 3g (sportowa), wychowawca: Renata Biernacka

Adamek Martyna, Bajtek Małgorzata, Bugaj Marcin, Cieślik Jolanta, Dudka Monika, Gąska Izabela, Ignaciuk Natalia, Kornet Paweł, Kozioł Olga, Krysik Paulina, Kuczun Magdalena, Majewski Marcin, Miller Michał, Miłosz Krzysztof, Olszewski Paweł, Pietrasik Marcin, Pietrasik Michał, Pietruszka Katarzyna, Piotrowski Mateusz, Pokomeda Karol, Sndecka Małgorzata, Walczak Łukasz, Wiktorowska Iwona, Wiśniewski Maksym, Zygnarowski Artur       

Wyróżnieni uczniowie: Marcin Bugaj, Jolanta Cieślik, Monika Dudka, Izabela Gąska, Natalia Ignaciuk, Magdalena Kuczun, Krzysztof Miłosz, Marcin Pietrasik, Karol Pokomeda 

 

Klasa 3h, wychowawca: Joanna Mędrzycka

Budniakiewicz Alicja, Byszewska Paulina, Cholewa Błażej, Dywan Piotr, Gnaś Radosław, Górecki Kamil, Grycuk Filip, Jankowska Paulina, Juda Tomasz, Juszczak Mariusz, Kołodziejczyk Tomasz, Kowalska Katarzyna, Mickiewicz Izabela, Miklasińska Agata, Nawrocka Joanna, Piskorz Paweł, Radecki Paweł, Rosołowski Łukasz, Styczeń Adrianna, Trojanowska Edyta, Węglińska Dorota, Żurawska Andżelika 

 

2006

Klasa 3a, wychowawca: Aneta Michalak

Adamek Łukasz, Atalski Bartłomiej, Bugaj Katarzyna, Cieślak Kamila, Fedor Paulina, Gołczyńska Aleksandra, Krajewska Sandra, Kubowski Tadeusz, Linkowska Natalia, Linkowska Anna, Ludwikowski Szymon, Myszorek Bartosz, Naglak Paweł, Ostrowska Monika, Peła Jarosław, Purcha Wiesława, Rap Renata, Serewiś Ewelina, Siemlat Mateusz, Strzelecki Mateusz, Ścibor Adrian,Śmierzchalska Karolina,  Więch Monika, Wyszatycki Mateusz

Wyróżnieni uczniowie: Łukasz Adamek, Sandra Krajewska, Szymon Ludwikowski  

                                       

Klasa 3b, wychowawca: Ireneusz Wastowski

Błaszkiewicz Joanna, Chałowska Agnieszka, Dalka Mariusz, Jażdżewska Milena, Kenig Mariusz, Kopa Karolina, Kowalska Karolina, Kreczmer Aleksandra, Kulwas Agnieszka, Ławer Paweł, Masnyk Sylwia, Mrozek Krzysztof, Olczak Martyna, Orłowski Arkadiusz, Pańka Patryk, Pawłuszek Marta, Pytliczek Paula, Rudnik Bartłomiej, Szewczyk Przemysław, Ścisło Marta, Telus Paulina, Waćkowski Damian, Zaleciło Łukasz                                                                  

Wyróżnieni uczniowie: Joanna Błaszkiewicz, Milena Jażdżewska, Sylwia Masnyk, Martyna Olczak, Marta Pawłuszek, Marta Ścisło         

 

Klasa 3c, wychowawca: Grzegorz Buczkowski

Jagodzińska Justyna, Jasiak Krzysztof, Klemańska Izabela, Kowalewski Tomasz, Krzyżaniak Justyna, Kulig Wojciech, Łagocki Jakub, Marciniak Marcin, Mazurowska Żaneta, Meronk Magdalena, Miłaszewicz Jan, Okraszewski Mateusz,  Ołówko Sylwia, Rogalski Robert, Skrobek Sebastian. Sobierańska Anna, Struś Pamela, Surówka Karolina, Tarczewska Marta, Wedmann Dorota, Wełniak Łukasz, Wiśniewski Stanisław, Wojda Karolina, Zydel Krzysztof

Wyróżnieni uczniowie: Pamela Struś, Karolina Surówka, Marta Tarczewska, Dorota Wedmann 

 

Klasa 3d, wychowawca: Beata Pluto-Prondzińska

Chodań Katarzyna, Cieślak Katarzyna, Dakowska Dominika, Demczur Adrian, Garnysz Magdalena, Gil Martyna, Gruchot Justyna, Jurzyk Justyna, Kalinowski Albert, Kaliszczak Żaneta, Klasa Wojciech, Konieczna Aleksandra, Kostuj Michał, Łuczkowska Monika, Marczuk Natalia, Nowakowska Małgorzata, Olszewska Karolina, Pacyna Aneta, Płuza Łukasz, Ronkiewicz Olga, Szczoczarz Monika, Witkowski Krystian, Wydra Artur

Wyróżnieni uczniowie: Justyna Gruchot, Michał Kostuj, Natalia Marczuk 

 

Klasa 3e, wychowawca: Aneta Świątek

Chołuj Wojciech, Dwulit Mariusz, Franas Hubert, Góral Weronika, Iwko Adrian, Jakubowski Bartłomiej, Janus Magdalena, Kędzierski Piotr, Kwiatkowski Paweł, Lachowicz Emil, Leszkiewicz Dawid, Marciniak Natalia, Mazela Grzegorz, Niester Marta, Pobol Tomasz, Sałaj Jolanta, Sałaj Sylwia, Szokalska Lilia, Więcek Rafał, Wyrwicka Sylwia, Zasada Małgorzata, Ziniewicz Anna 

Wyróżnieni uczniowie: Hubert Franas, Grzegorz Mazela, Tomasz Pobol, Jolanta Sałaj, Sylwia Sałaj  

 

Klasa 3f, wychowawca: Izabela Pieńkos-Supieta

Bojara Marta, Galijewska Roksana, Janicki Paweł, Karpińska Monika, Kubera Grzegorz, Margielewska Klaudia, Michałowski Tomasz, Mrozek Maciej, Narbut Michał, Olczak Kamil, Purcha Barbara, Purcha Tomasz, Pytlik Grzegorz, Rogulska Marta, Roman Iwona, Skoneczna Marta, Skrobiszewska Justyna, Szczygielska Justyna, Świstacz Paweł, Werner Jakub, Wieliczko Roksana, Wiewiórska Magdalena, Wyciszkiewicz Wojciech, Zaburko Paulina     

Wyróżnieni uczniowie: Justyna Szczygielska 

 

Klasa 3g, wychowawcy: Magdalena Rudzka i Łucja Myczkowska

Burda Aleksandra, Chruszczewski Mateusz, Czesnowska Justyna, Fiszkal Magdalena, Gajda Mateusz, Kania Jadwiga, Knap Agnieszka, Koprek Marzena, Łaski Jacek, Musiał Krzysztof, Pawełek Jowita, Piec Magdalena, Poprawska Monika, Radliński Szymon, Rybołowicz Marcin, Satarnus Mateusz, Szabelska Marta, Szwajkosz Izabela, Tworek Justyna, Wastowska Honorata, Wieczorek Agnieszka, Zaleska Kamila, Zienkiewicz Łukasz,, Zuszczyk Patryk

Wyróżnieni uczniowie: Aleksandra Burda, Justyna Czesnowska, Magdalena Fiszkal, Agnieszka Knap 

 

Klasa 3h, wychowawca: Krystyna Grudzień

Błaszkiewicz Maria, Bodnar Anna, Buczkowski Łukasz, Byszewska Dagmara, Caban Katarzyna, Dywan Natalia, Feńczak Marlena, Jakimiak Izabela, Konkel Bonita, Kowalewska Alicja, Kurek Adrian, Lenarcik Damian, Ławiński Michał, Ławiński Paweł, Miklasińska Beata, Mikułko Justyna, Ostrowska Katarzyna, Pielecki Krzysztof, Pokomeda Adrianna, Rogoń Sebastian, Roszak Paula, Ślifierska Monika, Ufa Katarzyna

Wyróżnieni uczniowie: Maria Błaszkiewicz, Natalia Dywan, Izabela Jakimiak, Justyna Mikułko, Katarzyna Caban, Katarzyna Ostrowska, Krzysztof Pielecki, Adrianna Pokomeda 

 

Klasa 3i, wychowawca: Katarzyna Pokomeda

Antosiewicz Michał, Bajtek Urszula, Bińczyk Piotr, Faryno Piotr, Fleran Jacek, Galińska Justyna, Gofryk Martyna, Gralińska Magdalena, Grzelak Filip, Jarosz Katarzyna,Król Anna, Lińska Anna, Michalak Tomasz, Murawska Claudia, Olszewski Oskar, Paszkiewicz Patrycja, Sikorki Bartłomiej, Stępień Patrycja, Szada-Borzyszkowska Sara, Tomczyk Paulina, Wastowska Katarzyna, Wilk PatrycjaWoropaj Adrian, Wójcik Mateusz, Żukowski Hubert 

Wyróżnieni uczniowie: Piotr Bińczyk, Piotr Faryno, Justyna Galińska, Martyna Gofryk, Magdalena Gralińska, Anna Król, Patrycja Paszkiewicz, Paulina Tomczyk

 

2007

Klasa 3a, wychowawca: Czesława Radzka

Antosiewicz Michalina, Bednarczyk Magdalena, Bryk Emil, Dudziak Paulina, Gerlach Dorota,Glewicz Joanna, Głowacki Rafał, Grocholska Justyna, Grocholski Wiesław, Kaźmierczak Marcin, Kluszczyński Mateusz, Legierska Arleta, Miklasiński Rafał, Pasińska Anna, Pyrzewicz Karolina, Skotnicka Joanna, Smyk Damian, Stec Patryk, Szczepanowska Patrycja, Szczepanowski Oskar, Śpiechowicz Julita, Wiśniewska Kaja, Wyciszkiewicz Emil, Zwierzak Monika             

Wyróżnieni uczniowie: Mateusz Kluszczyński, Rafał Miklasiński, Joanna Skotnicka 

 

Klasa 3b, wychowawca: Dawid Maliczewski

Gniewczyński Robert, Iciachowski Mateusz, Juda Katarzyna, Jurzyk Tomasz, Kordyla Paulina, Kotecka Olga, Krzowski Rafał, Kucharska Celina, Kucharska Marlena, Kuniczuk Adrian, Majewski Konrad, Narbut Agnieszka, Nowak Justyna, Prusinowski Jarosław, Radzieszewska Magdalena, Rek Blanka, Stefanowski Kamil, Szczeblewska Ewa, Wiaderna Patrycja, Witkowska Marta, Zachciał Mateusz, Zydel Katarzyna, Żurawicz Artur

Wyróżnieni uczniowie: Celina Kucharska, Marlena Kucharska 

 

Klasa 3c, wychowawca: Joanna Borończyk- Kosińska

Bednarczyk Daria, Błachnia Hanna, Błaszkiewicz Bartosz, Borkowska Marta, Cieślak Ewelina, Gabrysiak Mateusz, Gorąca Katarzyna, Idzik Angelika, Kędziński Mateusz, Kozioł Artur, Kozyra Grzegorz, Krysik Aleksandra, Łasek Jakub, Malinowski Piotr, Pawełek Damian, Pituła Marcin, Popakul Jakub, Poprawski Adam, Rudzka Joanna, Siernicka Izabela, Szewczyk Aleksandra, Torczelewska Magda, Turkiewicz Monika,Wilk Bartosz,Wirwicka Hanna, WysockiOskar  

Wyróżnieni uczniowie: Bartosz Błaszkiewicz, Jakub Łasek, Piotr Malinowski,      Adam Poprawski, Siernicka Izabela, Aleksandra Szewczyk, Oskar Wysocki 

 

Klasa 3d, wychowawca: Alina Kostrzewa

Bryl Sara, Cherbeć Magdalena, Cholewczyński Kamil, Czerniawska Agnieszka, Gąsiorek Natalia, Giemza Mateusz, Góraj Marcin, Górecki Daniel, Jacyno Tomasz, Jaworska Magdalena, Jucha Łukasz, Korol Magdalena, Kozdra Piotr, Kuniczuk Michał, Linkowska Edyta, Mikułko Ewa, Mirowska Anna, Muraszko Rafał, Piekarska Natalia, Samulewski Mateusz, Serewiś Paweł, Stobińska Anna, Woźniak Paulina, Zdybał Bartłomiej     

Wyróżnieni uczniowie: Magdalena Korol 

 

Klasa 3e, wychowawca: Alicja Pawełek

Giłka Piotr, Grzelewski Sebastian, Jasiak Karolina, Kitowski Andrzej, Kożyczkowska Martyna, Kulczyk Natalia, Kurczyk Emilia, Lach Mateusz, Mendoń Mateusz, Mierzejewski Błażej, Mikulski Mateusz, Neubauer Karol, Rogowska Karolina, Sander Karolina, Siernicka Aleksandra, Stanik Katarzyna, Stolc Marta, Szulc Marta, Szurmak Berenika, Śpiewak Aleksandra, Świstarcz Patryk, Tadeusiak Agata, Woźniak Sandra      

Wyróżnieni uczniowie: Emilia Kurczyk, Mateusz Mendoń, Karolina Rogowska, Berenika Szurmak, Sandra Woźniak                                                                                                  

 

Klasa 3f, wychowawca: Monika Zanijat

Augustynowicz Bartosz, Augustynowicz Patrycja, Betkało Kacper, Bogusiewicz Karolina, Czubat Pamela, Dąbrowska Zuzanna, Jaśkiewicz Paweł, Kaczmarek Katarzyna, Kopacz Justyna, Krysik Adam, Kucharczyk Agnieszka, Leśniewska Agata, Lewandowska Marika, Lorencka Patrycja, Maśnik Gabriel, Radzka Joanna, Rosiak Damian, Seta Sebastian, Sielecki Wojciech, Superson Paulina, Urbanowicz Dariusz, Wieczorek Łukasz,Wiśniewski Marcin, Wróbel Mateusz

Wyróżnieni uczniowie: Zuzanna Dąbrowska, Agnieszka Kucharczyk, Agata Leśniewska, Paulina Superson 

 

Klasa 3g, wychowawca: Renata Mielcarz

Bartkiewicz Rafał, Depta Karolina, Diak Mateusz, Duda Marta, Dudkiewicz Dorota, Dura Dawid, Fedejko Anna, Felińska Magda, Golczyk Piotr, Jakimiec Sandra, Kopczyński Paweł, Kowalczyk Ewa, Kunkiel Areta, Linkowski Miłosz, Milewski Matthias, Mutka Ewelina, Ostrowska Magdalena, Pozlewicz Izabela, Schiele Maciej, Ślusarek Monika, Wasik Robert        

Wyróżnieni uczniowie: Dawid Dura, Paweł Kopczyński, Areta Kunkiel, Maciej Schiele 

 

Klasa 3h, wychowawca: Łukasz Kielar

Bolesta Anna, Chmura Małgorzata, Elendt Jan, Gajzler Martyna, Grochowalska Klaudia, Hennig Aleksandra, Hrymniak Bruno, Jarosz Daniel, Kiełpińska Alicja, Kiełpiński Tomasz, Krakowski Jan, Krzczot Marcelina, Kupcu Jakub, Ludwikowska Martyna, Michalak Bartosz, Miranowicz Justyna, Okraszewska Ewelina, Pietroń Tomasz, Rudnik Piotr, Świstacz Katarzyna, Trawiński Kamil, Zajączkowski Maciej, Zdzitowiecki Aleksander

Wyróżnieni uczniowie: Anna Bolesta, Martyna Gejzler, Aleksandra Hennig, Bruno Hrymniak, Jan Krakowski, Jakub Kupcu, Martyna Ludwikowska, Justyna Miranowicz, Maciej Zajączkowski, Aleksander Zdzitowiecki 

 

Klasa 3i, wychowawca: Iwona Iwanisik

Bernal Karolina, Chałubiński Krzysztof, Dąbrowa Krystian, Dimczewska Patrycja, Gunerka Maria, Hałas Anna, Kamiński Oskar, Kaźmierska Aleksandra, Knap Anna, Koćwin Michał, Kosińska Marcelina, Kroplewska Katarzyna, Krzemińska Maria, Kubera Monika, Łuczak Mateusz, Pierzgalska Patrycja, Poborski Patryk, Polilejko Mateusz, Surówka Tomasz, Szymichowska Sylwia, Turło Przemysław, Wieliczko Marek, Wolańczyk Dagmara, Zdanowska Paulina, Zygan Aleksandra              

Wyróżnieni uczniowie: Karolina Bernal, Patrycja Dimczewska, Anna Hałas, Aleksandra Kaźmierska,Anna Knap, Marcelina Kosińska, Maria Krzemińska, Aleksandra Zygan

 

  
2008

Klasa 3a, wychowawca: Jolanta Borowiak- Jaumień

Bernasiewicz Damian, Biernat Kamil, Buczkiewicz Marta, Duda Karolina, Dzidziewicz Karol, Gajzler Jakub, Gertig Daria, Golec Mariusz, Iwanisik Igor, Jóźwiak Karolina, Kryściak Monika, Kulwas Paweł, Loster Bartosz, Mikulska Milena, Ossowski Hubert, Poborska Amanda, Przybyła Aleksandra, Retmański Mateusz, Rolnik Paulina, Rolnik Natalia, Suchanowski Artur, Wójcik Mariusz , Zbrowski Adam                                

Wyróżnieni uczniowie: Amanda Poborska, Aleksandra Przybyła 

 

Klasa 3b, wychowawca: Renata Biernacka i Grzegorz Buczkowski

Atalski Mateusz, Bryl Rafał, Brzeziński Krzysztof, Duszyńska Justyna, Golec Magdalena, Iwaniec Klaudia, Karpowicz Aneta, Ksycki Mateusz, Lipko Adrian, Mielczarski Przemysław, Mizerski Marcin, Mizerski Piotr, Partyka Krzysztof, Pawełek Renata, Pytlik Katarzyna, Ronowski Rafał, Śmierzchalska Paulina, Warczyk Szymon, Wichrowski Daniel, Zapor Agata, Zięba Piotr               

Wyróżnieni uczniowie: Justyna Duszyńska, Adrian Lipko, Agata Zapor 

 

Klasa 3c, wychowawca: Teresa Pawłowska

Bodnar Magdalena, Dublinowski Mateusz, Grzybek Natalia, Jakuszewski Mateusz, Jankowski Kamil, Jaworski Tomasz, Juś Kamila, Koperska Marcelina, Korzeniewski Arkadiusz, Liss Agnieszka, Łącka Aleksandra, Marchewka Łukasz, Miłosz Sebastian, Mutka Marcin, Nowak Ewelina, Poborski Sebastian, Rubacha Marta, Sieradzki Marcel, Szada-Borzyszkowski Dawid, Wojciechowski Krzysztof, Wojda Bartłomiej, Wydra Anna       

Wyróżnieni uczniowie: Aleksandra Łącka, Marta Rubacha, Anna Wydra 

 

Klasa 3d, wychowawca: Stanisław Guzewski

Buczkowski Rafał, Fedejko Karolina, Grzebielichowska Paulina, Jackowski Łukasz, Kania Wojciech, Klasa Dawid, Materka Dorota, Mejsner Agnieszka, Milner Michał, Mojsym Marek, Orłowska Klaudia, Orzechowski Mateusz, Radliński Adam, Ratkowska Katarzyna, Rokita Marcin, Samulewski Daniel, Sławska Ilona, Wachholz Marta, Witkowski Tomasz, Wolski Dominik, Wyciszkiewicz Maciej, Wyszatycka Michalina       

Wyróżnieni uczniowie: Mateusz Orzechowski, Katarzyna Ratkowska, Dominik Wolski 

 

Klasa 3e, wychowawca: Joanna Lubiniecka

Dworak Sławomir, Fedorczyk Marcin, Gancarz Adrianna, Kaźmierczak Kamil, Kaźmierczak Krystian, Kluska Aleksandra,Kopa Aleksandra, Kostrzewa Mateusz, Kuty Dawid, Marciniak Justyna, Motykowski Maciej, Pacan Anna, Pawełek Dominika, Radzki Grzegorz, Seta Justyna,  Śpiewak Bartosz, Wasik Angelika, Wyciszkiewicz Karolina, Zięba Damian, Żerebiec Joanna       

Wyróżnieni uczniowie: Adrianna Gancarz 

 

Klasa 3f, wychowawca: Bożena Żylis

Andruk Patrycja, Borowski Łukasz, Dudkiewicz Mirosław, Fedor Grzegorz, Fraszek Andrzej, Garnysz Ewa, Giemza Marzena, Kaczmarek Wojciech, Kaja Justyna, Kwiek Natalia, Marciniak Błażej, Opałka Joanna, Opałka Anna, Osenkowski Patryk, Ostrowska Martyna, Parszczyński Tomasz, Pekról Jakub, Piwowarczyk Grzegorz, Rudzki Adrian, Sieradzki Dawid, Suchańska Małgorzata, Tadeusiak Natalia, Wieczorek Anna                

Wyróżnieni uczniowie: Anna Opałka, Joanna Opałka, Anna Wieczorek  

 

Klasa 3g (euroklasa), wychowawca: Urszula Paszkiewicz

Bagiński Daniel, Czesnowska Luiza, Górska Monika, Grodzki Konrad, Jończyk Kornelia, Kosmalska Justyna, Laska Hanna, Łużyńska Natalia, Machłaj Aleksandra, Makarewicz Katarzyna, Malinowski Jacek, Myszczak Paweł, Neumann Caroline, Paszkiewicz Przemysław, Pietrasz Patrycja, Pietrasz Wiktor, Pietrzak Paulina, Prałat Łukasz, Prałat Tomasz, Romciow Marta, Śledź Aleksandra ,Wójcicka Roksana, Zawora Amelia, ZuszczykAlan             

Wyróżnieni uczniowie: Daniel Bagiński, Luiza Czesnowska, Monika Górska,   Justyna Kosmalska, Hanna Laska,Natalia Łużyńska, Aleksandra Machłaj, Paweł Myszczak, Łukasz Prałat,  Carolina Neumann, PrzemysławPaszkiewicz, Patrycja Pietrasz, Wiktor Pietrasz, Tomasz Prałat, Roksana Wójcicka, Amelia Zawora 

 

2009

Klasa 3a (usportowiona), wychowawca: Aneta Michalak

Bator Paweł, Bobko Marcelina, Borkowska Paulina, Drzewiecka Beata, Dudkiewicz Krystyna, Górski Mateusz, Hetflaisz Paulina, Holz Patryk, Kryściak Marlena, Lachowicz Maciej, Maderski Maciej, Małachowska Aleksandra, Mejsner Mateusz,Narbut Szymon, Nawrocki Przemysław, Pastusiak Agata, Sawicki Kacper, Sieklucka Paula, Smutek Arleta, Stępień Alicja, Studziński Mariusz ,Telus Adrian, Wolowski Aleksy, Zieleniewicz Aleksandra, Żebrowski Mateusz                                                                                                            

Wyróżnieni uczniowie: Mateusz Górski, Paulina Hetflaisz, Paula Sieklucka,   Mariusz Studziński, Aleksandra Zieleniewicz

 

Klasa 3b, wychowawca: Dawid Maliczewski

Adamek Jakub, Bartkiewicz Justyna, Czyż Paulina, Fogt Mateusz, Garnysz Aleksandra, Germek Krzysztof, Golba Radosław, Makarewicz Ewa, Milner Jarosław, Miłaszewicz Katarzyna, Mrowiński Maciej, Olczak Claudia, Rojek Mateusz, Rudnik Anna, Sobczak Paweł, Sobiech Marta, Styczeń Paweł, Telus Patryk, Zając Marcin              

Wyróżnieni uczniowie: Katarzyna Miłaszewicz  

 

Klasa 3c, wychowawca: Danuta Gliszczyńska-Krążko

Babkiewicz Emilia, Byszewski Grzegorz, Czajka Maciej, Czerwik Kamil, Dziewieczyński Kamil, Franceson Aleksandra, Giłka Jacek, Jacyno Jakub, Kaja Monika, Kopczyńska Elżbieta, Łuczyniec Katarzyna, Macal Beata, Naglak Mateusz,Próchnicka Dorota, Świstacz Sebastian, Wasik Olga, Więckowska Gabriela,Wiśniewski Szymon, Zajączkowska Paulina       

Wyróżnieni uczniowie: Mateusz Naglak, Sebastian Świstacz, Paulina Zajączkowska 

 

Klasa 3d, wychowawca: Katarzyna Pokomeda

Gostomczyk Magdalena, Górniak Dawid, Gryciuk Karolina, Kędziński Błażej, Konieczna Karolina, Kowalski Jakub, Kowalski Jan, Kurzel Patrycja, Maksajda Łukasz, Miller Marek, Pacyna Paulina, Pietrzak Hubert, Pietrzak Konrad, Rusin Alan, Rutowicz Izabela, Serewiś Arkadiusz, Stępień Wiktor, Waćkowska Monika, Walczak Sara, Walukowicz Laura  

Wyróżnieni uczniowie: Magdalena Gostomczyk, Łukasz Maksajda 

 

Klasa 3e (euroklasa), wychowawca: Beata Pluto-Prondzińska

Adamczyk Sandra, Anikiej Filip, Biernacka Magdalena, Bobrowicz Emilia, Bujko Aleksandra, Gaik Aleksander, Grudzień Damian, Jakimiak Mateusz, Jończyk Cezary, Kaźmierczyk Justyna, Król Monika, Kujawska Natalia, Litwin Karolina, Łaski Wojciech, Marczyński Tomasz, Mazur Daria, Mizerski Tymoteusz, Nagły Klaudia, Odya Marcel, Pela Monika, Pyrzewicz Tomasz, Roguska Izabela, Wnuk Kinga,  Żylis Katarzyna  

Wyróżnieni uczniowie: Sandra Adamczyk, Filip Anikiej, Magdalena Biernacka,  Aleksandra Bujko, Aleksander Gaik, Damian Grudzień, Justyna Kaźmierczyk, Karolina Litwin, Wojciech Łaski, Tomasz Marczyński, Daria Mazur, Klaudia Nagły,  Marcel Odya, Monika Pela, Izabela Roguska, Kinga Wnuk, Katarzyna Żylis 

 

Klasa 3f, wychowawca: Izabela Pieńkos- Supieta

Czechowska Aleksandra, Depta Monika, Dobrowolski Paweł, Gil Maciej, Grocholska Agnieszka, Konecka Weronika, Kowalska Hanna, Krakowski Karol, Kulesza Kamil, Litwin Michał, Niester Dawid, Oliwa Piotr, Piec Martyna, Pilip Justyna, Rojewski Adrian, Rogowski Michał, Serewiś Bartosz, Staśkiewicz Aniela, Staśkiewicz Michał, Torczelewski Patryk, Wiaderna Julita, Wiska Alicja    

Wyróżnieni uczniowie: Aleksandra Czechowska  

 

Klasa 3g, wychowawca: Aneta Świątek

Andruk Alicja, Baran Cezary, Ciechanowski Mateusz, Iwański Bartłomiej, Jeż Patrycja, Kurek Daria, Legierski Damian, Leszta Paweł, Leśniewski Daniel, Lewandowski Patryk, Okoniewski Dawid, Rejman Anna, Rosołowski Konrad, Skłodowska Karina, Stanik Małgorzata, Strzelecki Kazimierz, Szczepankiewicz Martyna, Święcicka Zuzanna, Użdżychowski Mateusz, Woźniak Kamil, Zachciał Joanna, Zielińska Agata     

Wyróżnieni uczniowie: Patrycja Jeż, Daria Kurek, Anna Rejman

 
English German Polish

nauczyciele

Logowanie